Vertera organické buněčné gely a kosmetika z mořských řas

Share

V čem jsou produkty Vertera výjimečné?

Pomáhají uchránit nebo obnovit ztracenou rovnováhu mezi různými systémy a orgány, tedy zachovat konzistenci vnitřního prostředí těla (homeostázu).

 

V přírodě je vše, co je potřeba pro lidské zdraví.


Chytré potraviny jsou trend nového tisíciletí

Je nutné pouze řádně využít to, co nám příroda dává, hlavní tajemství zdraví je skryto v nás samotných.

Naše tělo žije v podmínkách neustálého boje o přežití na úrovni buněk, tkání, orgánů, systémů orgánů a člověka jako celku. Jediný mechanismus, který chrání náš neuvěřitelně složitý
systém organismu a bez něhož je existence všech živých bytostí nemyslitelná, je homeostáza. Tedy, samoregulace, touha našeho organismu reprodukovat sebe sama, obnovovat ztracenou rovnováhu, překonat odpor jejího vnějšího životního prostředí.

Procesy regulace organismu, počínaje z každé buňky, provádí homeostáza pomocí tří základních systémů: nervového, endokrinního a imunitního. Pro přirozené životní procesy je velmi důležité přijmout látky, které mají plastické funkce, jinými slovy odpovídají za regeneraci a vytváření nových buněk. Zeptáte se: „Je skutečně dlouhověkost v opakující se regeneraci?“ Ano! Je třeba pouze podporovat v těle obnovu.

Pro plnohodnotný život je nutné dodávat tělu přírodou stvořené látky, jejichž význam je také určen jejich energetickou hodnotou. Energetická funkce je zodpovědná za dostatečné množství energie pro fungování buněčných procesů a výměna různých typů bio regulace za řízení procesů životních činností včetně ochranných reakcí.

Přitom je třeba si uvědomit, což je zvláště důležité pro buňky – přítomnost látek, které přispívají k detoxikaci, tedy osvobození buňky od metabolických látek vzniklých v průběhu jeho procesu .

Pouze za podmínek stabilního fungování plastických, energetických, bioregulačních a detoxikačních procesů budeme mladí a zdraví.

Vědci v laboratořích Vertery vyvinuli komplexy produktů, které napomáhají fyziologicky opodstatněnému a stabilnímu fungování všech těchto funkcí v našem organismu. Produkty Vertera – to je zdravé jídlo, pomocí kterého můžeme ovlivnit činnost našeho organismu. Příjem potravinových fyto komplexů Vertera z přírodních složek přispívají k harmonizaci bioregulačních procesů našeho organismu. Výjimečnost produktů Vertera je v tom, že jsou vytvořeny na základě přirozených komponentů, jsou jedinečné ve svém složení, fyzikální a chemické povaze a funkčnosti. Pomáhají vyvážit rovnováhu v těle mezi různými systémy a orgány, tedy podporují vnitřní prostředí organismu (homeostázu).

Pro plné fungování daného mechanismu jsou potřebné látky s energetickými a s plastickými, bioregulačními funkcemi! A tyto látky jsou ve všech produktech Vertera! Vaše tělo má samo schopnost – obnovit se, zotavit , omladit a udržovat v stabilním stavu.

 

Produkty Vertera

BUNĚČNÉ GELY VERTERA Z MOŘSKÝCH ŘAS:

ORGANICKÁ KOSMETIKA VERTERA:

>>> OBJEDNAT PRODUKTY VERTERA ONLINE <<<

 

 

 

Share