Věnujte svým blízkým budoucnost ve finanční pohodě a bezstarostnosti

Share

Už víte, co letos věnujete svým blízkým k Vánocům? Nový svetr, pěknou knihu, lepší mobil, než mají teď nebo tablet?

Všichni se snažíme naše milované potěšit a současně jim věnovat něco, co potřebují, přejí si mít nebo co si myslíme, že jim bude k užitku. Vybíráme, sháníme, děláme to nejlepší co umíme, abychom vybrali ten správný vánoční dárek. A víte co? I přes veškerou upřímnou snahu se často netrefíme, dárek nesedí, neudělá takovou radost, jak jsme si přáli, skončí v šuplíku, putuje dál nebo se po svátcích v obchodě vymění. Často proto věnujeme peníze, aby si obdarovaný koupil to, co mu sedí přesně podle jeho gusta. Ale… to už není ten pravý dárek, že?

 

Nezabíjejme svoje peníze, vdechněme jim život

 

V naší zemi jen málokoho napadne věnovat investici. Investice je aktivum – s časem její hodnota roste. Na rozdíl od mobilního telefonu, nového počítače nebo klidně i auta. Za takové dárky jsme peníze doslova utratili. Utratit znamená vzít život, vzít budoucnost. Utracené peníze pomalu umírají, ztrácejí na hodnotě – společně s věcmi, které jsme za ně nakoupili.

Na rozdíl od spotřebního nákupu, vklad peněz do investice znamená přesný opak. Investovaným penězům jsme vdechli život, jejich hodnota roste… Odsud taky slovo „aktivum“ – peníze jsou aktivní a pracují pro nás.

 

Investovat můžeme všichni

 

Hodně lidí si myslí, že takové věci, jako investice jsou pouze pro boháče, že na to nemají, že je investování něco složitého a určeného jen pro omezenou skupinu lidí. Dříve tomu tak možná i bylo, ale dnes je nová doba – příležitosti ukousnout si z koláče pro boháče jsou dostupné doslova všem.

Stále více firem volí jako formu získání kapitálu pro rozjezd (Startup) hromadným (lidovým) financováním, tzv. Crowdfundingem. Uvědomují si, jakou finanční sílu jim mohou propůjčit masy, i když třeba každý jednotlivec přispěje malou částkou.

Zkuste letos věnovat k Vánocům peníze, které neumírají, ale žijí a pracují pro nás. Věnujte letos sobě i svým blízkým investici. Máte na to. Má na to každý, jen málokdo to ví.

Věnujte pre-IPO akcie společnosti SkyWay, o jakou firmu a projekt se jedná zjistíte ZDE.

 

Kolik vám vložené peníze mohou v budoucnu přinést?

 

SkyWay vstoupí na burzu (IPO) s hodnotou jedné akcie 1 USD. Nyní tyto podíly můžete získat s výrazným diskontem za pár centů. A vzhledem k tomu, že se jedná o revoluční technologii, která již nyní dobývá dopravní odvětví po celém světě (nejen Spojené Arabské Emiráty již budují SkyWay), u jednoho dolaru cena akcií určitě nezůstane. Ani u desítek dolarů. Začněte myslet ve velkém a počítat ve stovkách a tisících dolarů za 1 akcii. Za několik let. A to uteče jako voda.

 

Dne 12.12.2018 přechází startup SkyWay do své 13. etapy rozvoje, tento den se sníží diskonty u pre-IPO podílů / akcí, což znamená, že za stejné peníze získáme opět méně. Na obrázku vidíte jen pár možností, jak si za málo peněz koupit finančně bezstarostnou budoucnost. A třeba i na splátky…

 

Nečekejte, investujte do SkyWay.

Pro vaši budoucnost. Pro vaše děti, vnuky, pravnuky…

 

!!! Ještě před pár lety bylo nemožné investovat jen 20, 50 nebo 100$ do technolgického startupu, s potenciálem růstu hodnoty v řádech několika 1000%. Startupové podíly (pre-IPO akcie vydávané před vstupem společnosti na burzu) nakoupit dnes za pár centů a prodat je za 3-5 let za stovky dolarů… (Např. dnešní cena akcií Google = 1,127.59 USD; Amazon = 1,831.73 USD)

Dnes ale již můžete!


Chcete se stát spoluvlastníkem SkyWay? V případě zájmu si můžete založit účet zde:
Not yet involved in this life changing opportunity? Become a shareholder of the SkyWay technology here:

» REGISTRACE U SKYWAY CAPITAL «