Staňte se spoluvlastníkem technologie SkyWay

Share

Je tu posledních pár měsíců možnosti stát se spoluvlastníkem technologie SkyWay za nejvýhodnějších podmínek, kterých lze při vstupu nové technologie na trh vůbec dosáhnout. Nyní pomalu končí přípravná fáze a začínají se realizovat projekty po celém světě.

 


AKTUALIZACE k 1.5.2019:

Dubaj oznámila výstavbu prvních 15 km tras SkyWay se 21 stanicemi mezi mrakodrapy – článek ZDE.


 

Co je technologie SkyWay

Jedná se o přelomovou technologii – nový strunový dopravní systém, který změní v příštích desetiletích způsob dopravy i bydlení na celé planetě. SkyWay řeší jak ekologický, tak i ekonomický aspekt dopravy, což je klíč a první zásadní krok k přežití lidstva jako celku, díky odklonu od potřeby fosilních paliv v tomto odvětví – technologie využívá obnovitelné zdroje (solární, větrnou energii…). Nepotřebuje inženýrské sítě ani jejich přípravu – vše obsahuje již v sobě. Je bezkonkurenční jak v ekologickém dopadu na celou Zemi, tak v ekonomice nákladů na vybudování i vlastní provoz. Tím, že přesunuje osobní i nákladní dopravu na lehkou konstrukci do výšky, uvolňuje zemi pro pohyb lidí i zvířat, nerušený rozvoj ekosystémů či pěstování plodin a má neporovnatelně nižší ekologický dopad na krajinu.

Technické otázky ohledně strunné technologie vám zodpoví dokument z roku 2015. Od té doby proběhlo již mnoho inovací a pokroků, nicméně pilíře technologie jsou popsané právě ZDE. Lepší představu o SkyWay získáte také prostřednictvím videí na YouTube ZDE.

Osobně jsem v projektu zapojená od roku 2016. V roce 2017 jsem navštívila certifikační centrum SkyWay v Bělorusku, kde jsem měla možnost prohlédnout si jednotlivé prvky dopravního systému v provozu. V současné době je technologie již certifikovaná TUV, má ISO 9001, mnoho patentů i ocenění. Aktuálně nastává realizační fáze v adresných projektech za stovky miliard USD ve Spojených Arabských Emirátech (SAE), Indii, Austrálii, ale i Evropě a dalších zemích po celém světě. V budoucnu SkyWay plánuje obsadit 50% dopravního trhu.

 

SkyWay není pouze „železniční“ doprava nové generace

Část projevu zakladatele a hlavního konstruktéra Anatolije Junitského z letošního setkání investorů na EcoFestu 2018: 

 

„Drazí přátelé, partneři, investoři a prostě nadšenci SkyWay!

Rád vás všechny vítám na EkoFestu, již třetím v řadě. Ekofest – to není pouze setkání přátel, je to také bilanční zasedání inženýrské firmy „Skyway Technologies Co.“ vůči svému zakladateli – „Global Transport Investment Incorporated“ a vůči zde přítomným spoluvlastníkům technologie a také stovkami tisíc investorů, kteří nemohli v tento den přicestovat do Marjina Gorky.

Dnes jste všechno viděli na vlastní oči. Máte spoustu dojmů a já se chci s vámi podělit ještě o jeden. Slyšte, co mi nedávno řekl jeden z členů vlády Emirátů, který byl ve svém životě svědkem mnoha technologických zázraků: „Za zhruba 50 milionů dolarů jste udělali tolik –  “z mála“, bez trvalého financování a skutečné podpory – co by mnohé známé korporace s miliardovými zisky nedokázaly udělat ani za 5 miliard dolarů. Vy jste jako inovátoři jedineční a jste výjimkou, nikoliv pravidlem. “ […]


Chcete se stát spoluvlastníkem SkyWay? V případě zájmu si můžete založit účet zde:
Not yet involved in this life changing opportunity? Become a shareholder of the SkyWay technology here:

» REGISTRACE U SKYWAY CAPITAL «


Máme vlastní čtyřpodlažní kancelářskou budovu; vlastní výrobní objekt s několika továrními provozy, vybavenými nejmodernějším vybavením a obráběcími stroji; zaměstnáváme již více než 600 inženýrů; máme 36 hektarů pozemků v blízkosti hlavního města, na nichž je postaveno 5 testovacích úseků o celkové délce asi 4 kilometrů; vyprojektovali jsme a vyrobili 6 v principu odlišných modelů kolejnicových vozidel – toto jsou pouze osobní – Junikar, Junibajk, závěsný Junibus, dvojkolejnicový Junibus, vysokorychlostní Junibus, Junivind – z nichž je většina certifikována (pozn.: 6 typů – 5 otestovaných – 4 certifikované); vyrobili jsme největší dron na světě a také jsme vytvořili sociální elektromobil. […] Založili jsme vlastní výrobu motorových kol a vyvinuli inteligentní systém zabezpečení a řízení vozového parku; dokonce máme strunový inteligentní systém ochrany ohraničení areálu. 

Jsou certifikovány 4 typy vozidel: 2-místný Junibajk,14-místný jednokolejnicový Junibus, […] 48-místný dvojkolejnicový Junibus a Junikar, který jezdí po prověšené trati, a to ve dvou variantách provedení: 18-místný třísekční a 6-místný jednosekční. Ve 3 z nich je dnes možné se svézt, kromě Junibajku: po výstavě v Singapuru je teď na cestě – vrací se domů.

Je vyprojektován a vyroben jedinečný 6-místný vysokorychlostní Junibus rodinného typu, to je náš SkyWay elektrický sportovní vůz, který bude mít premiéru v září v Berlíně na mezinárodním veletrhu InnoTrans 2018.

Navzdory nízké kapacitě osob, jako u lehkého automobilu, umožní v budoucnu zajistit výkon vysokorychlostních meziměstských dálnic SkyWay více než milion cestujících denně, což je mnohem více, než v případě vysokorychlostní železnice, se spotřebou elektrické energie (v přepočtu na palivo) – 8 litrů na 100 kilometrů cesty neboli 1,33 litru na 100 osobokilometrů. Například, srovnatelný 2-místný sportovní automobil stejné třídy – při rychlosti 500 km/h spotřebuje více než 100 litrů paliva na 100 kilometrů cesty (ačkoli nedokáže vyvinout takovou rychlost, protože by k tomu vyžadoval motor o objemu asi 3 milionů koňských sil). Stejně jako lehké osobní automobily Henry Forda rodinného typu ve své době dobyly celý svět a nakonec pokořily v 19. století mohutně se rozvíjející železnici, tak se i tento vysokorychlostní Junibus již v blízké budoucnosti, kdy se objeví síť strunových komunikací, stane prodejním lídrem, protože nebude dražší než tradiční lehký automobil.

Obecně platí, že všechno, co děláme, je plné humanismu: jediným správným postojem ke světu skrze lásku k celému Lidstvu a každému Člověku, zápasem za jejich prosperitu. Mezi investory máme mnoho lidí se zdravotním postižením, včetně vozíčkářů, a já jsem jim slíbil pomoct tím, že se jim rozšíří mobilita a vytvoří nové možnosti. Nejen pro naše investory. Asi 130 milionů lidí na světě jsou osoby se zdravotním postižením na invalidním vozíku, u nichž je na mobilitě závislá možnost získat zaměstnání. S tímto elektromobilem se mohou, například, stát taxikáři či distributory pizzy. Řidič může do auta najet na invalidním vozíku a zatímco na něm sedí, může auto řídit. Samotný vozík je navržen jako sedadlo řidiče, má elektropohon, s nímž může dojet 40 km rychlostí až 20 km/h, což je samo o sobě vozík, který nemá na světě obdobu, je to malý elektromobil. Tento vývoj ukážeme na speciální výstavě v Moskvě v září tohoto roku, abychom přitáhli maximální pozornost nejen k vývoji, ale také k problému mobility pro osoby se zdravotním postižením. […]Technologie SkyWay stále více prokazuje svou univerzálnost a kreativitu. V průběhu tohoto roku jsme zavedli řadu výrobků, které jsou doprovodné ke strunové dopravě, což ukazuje na potenciál synergie v oblasti infrastruktury, které jsou založeny inženýrské bázi technologií SkyWay.

Například na základě vrtulníku Ka-26 jsme navrhli a vyrobili největší dron na světě, který může přenést 1,5 tuny nákladu ve výšce několika kilometrů při rychlosti 170 km/h na vzdálenost až 500 kilometrů. To není hračka – je to pro nás nutné k budování strunových drah v obtížných přírodních klimatických podmínkách: v horách, při přechodu řek, jezer, bažin, v džunglích a v tundře. Úspěšně prochází testováním.

Dron – to je skutečný vrtulník k prodeji, má námi vyvinutého autopilota a inteligentní systém řízení s technickým kamerovým viděním. […] Tento dron bude na leteckém trhu stát minimálně 5 milionů dolarů, potřeba takových létajících přístrojů je v tisících kusů, již se ukazuje velký zájem o něj v mnoha zemích světa.

Vybudovali jsme strunový most pro pěší – […] lehký, krásný, levný, abychom ukázali, že jsme schopni navrhnout a postavit strunové mosty nového typu – silniční, železniční a pro pěší. Budou 2 krát levnější než konvenční trámové mosty, a nad žádnou podpěrou nebudou mít dilatační spáry, což jsou nejproblematičtější místa konvenčního trámového mostu, kde každé kolo vozidla klepe a skáče, což snižuje životnost jak samotného mostu, tak i automobilu.

Díky těmto a dalším vynálezům demonstrujeme jednu z nejdůležitějších vlastností technologie SkyWay – její flexibilitu. […]

Startupové podíly SkyWay se prodávají také formou lidového financování

SkyWay dává 15% svých budoucích akcií k dispozici malým akcionářům formou hromadného financování (Crowdfunding). Co je zásadní, startupové podíly se prodávají s výrazným diskontem, aktuálně v této 13. etapě projektu v průměru 1:40 (tzn. za 1 USD získáte nyní podíly v hodnotě 40 USD při vstupu na burzu = IPO).

Crowdfundingová fáze běží od roku 2014 a ukončení je 15. etapou s průměrným diskontem 1:15. Majitelé podílů technologie SkyWay budou mít příjmy ze všech adresných projektů na celém světě – z každého prodaného cestovního lístku, z každé zaplacené faktury za přepravu materiálu – a to navždy, dokud bude technologie existovat a bude využívána. Po vstupu na veřejnou burzu bude možné zakoupit dividendové akcie technologie SkyWay již za výrazně vyšší tržní cenu.

 


Chcete se stát spoluvlastníkem SkyWay? V případě zájmu si můžete založit účet zde:
Not yet involved in this life changing opportunity? Become a shareholder of the SkyWay technology here:

» REGISTRACE U SKYWAY CAPITAL «


Jak můžete získat startupové podíly technologie SkyWay

V případě vašeho zájmu o nezávaznou registraci do projektu využijte TENTO ODKAZ, nebo mě kontaktujte osobně. Registrací do mojí struktury se stávám vašim sponzorem. Ráda vám poradím a povedu vás, ať už se rozhodnete využít tuto příležitost pouze pro sebe, nebo budete SkyWay a její dopravní technologii nové generace šířit dál.

 


» Startupové podíly dopravní technologie SkyWay můžete získat i bez peněz «


Budujme SkyWay, pomáhejme planetě :-)
Markéta