Ramissio Royal Collagen

Share

CO JE TO KOLAGEN?

Kolagen je nejdůležitější bílkovinou v lidském organismu. Je základní stavební složkou kostí, zubů, chrupavek, vaziv a očních rohovek, tvoří desetinu celkové hmotnosti člověka a až 70% kůže. Zodpovídá nejen za pružnost kůže, její pevnost a správné navlhčení, ale také za vitalitu kloubů a tělesných orgánů. Právě nedostatek kolagenu bývá zodpovědný za projevy stárnutí. Zhruba prvních dvacet let života si ho naše tělo vytváří samo. S přibývajícím věkem tuto schopnost ztrácí. Proto je důležité dodat tělu kolagen vnitřně a vrátit mu schopnost regenerace tkání.

 

KOLAGEN JAKO ANTI-AGING PRVEK

„Vypadáte skvěle! Mnohem mladší než ve skutečnosti jste!“ Která žena v nejlepších letech by nechtěla od okolí slyšet takové lichotky? Ne každá má ale takové štěstí. Faktorů, které ovlivňují náš vzhled a proces stárnutí je mnoho. Kromě genů také strava, množství spánku nebo stresu. Mnohé dámy se snaží udržet krásné a fit cvičením a změnou stravovacích zvyklostí. Netuší však, že právě to je pro ně kámen úrazu.

Odměnou za naši námahu je nám často nepěkně povislá kůže, strhané rysy v obličeji, lámavé vlasy a nehty. Spolu se zdravým životním stylem nám totiž začne chybět kolagen, který se mimo jiné nachází v želatině a tučném masu. Následkem tohoto deficitu se zrychluje proces stárnutí. Naše kůže už není tak pružná, pevná a hydratovaná, při pohledu do zrcadla naříkáme, že se nám na tváři rychle tvoří vrásky. Naše tělo bije na poplach i tím, že je náchylnější na nemoci, které postihují hlavně srdce, cévy, svaly a kůži. Co s tím? Jednou z možností je dodat organismu kolagen vnitřně.

Kolagen funguje jako anti-aging prvek našeho života. Zlepšuje elasticitu a plnost kůže, redukuje vrásky. Je-li brán interně, vytváří pevnější a krásnější pokožku a pomáhá dosáhnout zářivého a mladistvého vzhledu.

 

POMOCNÍK PŘI HUBNUTÍ

Užíváme-li kolagen vnitřně, může nám pomoci při metabolismu tuků v našem těle. Hraje důležitou roli při kontrole naší hmotnosti a tvorbě svalů jednak v běžném aktivním životě, ale také při výkonnostním sportu a intenzivním tréninku. Užívání kolagenu pomáhá spalovat tuk. Kolagen je používán při syntéze bílkovin a za použití tuku v těle k opravě vlastních svalů, šlach, chrupavek atd. Když ho užíváte vnitřně, stimulujete i vlastní produkci kolagenu ve vašem těle.

Skoro všechny reparační procesy se odehrávají během prvních dvou hodin spánku. Celkový efekt zvýšeného metabolismu tuků současně za intenzivní tvorby bílkovin vede ke komplexnímu snížení tělesného tuku.

 

PROČ PRÁVĚ RAMISSIO COLLAGEN?

Nejznámější zdroj kolagenu je pravděpodobně želatina, která je však špatně stravitelná. Navíc se většina kolagenových přípravků v současnosti vyrábí z krav či prasat, což zvyšuje riziko nákazy různými chorobami. Zato kolagen extrahovaný z rybí kůže a šupin je naprosto ideální, protože je netoxický a velmi podobný lidskému kolagenu. Je tak daleko více bezpečný. Nejúčinnější a nejlépe vstřebatelný je pak když se požívá jako doplněk stravy, například ve formě nápojů. Přesně takový je i náš produkt Ramissio Collagen.

 

TAJEMSTVÍ RYBÍHO KOLAGENU

Kolagen extrahovaný z rybí kůže představuje nejlepší způsob, jak si doplnit kolagen a zachovat si mladistvý vzhled. Díky různým podmínkám, ve kterých ryba žije – jako například teplota a tlak vody – je rybí kolagen také rezistentní vůči fyzickému a chemickému poškození. Je biologicky aktivní, což znamená, že si zachovává svou původní živou strukturu.

Nejhodnotnější kolagen se získává z kůže tolstolobika. Vědecké výzkumy ukázaly, že tato ryba obsahuje výjimečně kvalitní kolagen, a také řadu polypeptidů a aminokyselin, které zvyšují jeho účinnost. Tolstolobik má také neobyčejně mimořádné vlastnosti pro zdraví. Živí se totiž výhradně řasami a olej, který je v jeho mase a podkožním tuku obsažen, má také velmi příznivý vliv na kardiovaskulární systém.

 

PROČ JE NAOPAK ŽELATINA NEVHODNÁ?

Želatina se nejčastěji vyskytuje v nejrůznějších potravinách, hlavně však v cukrovinkách. Po přidání různých tekutin nebo barviv se z ní vyrábí želé, které najdete na zákuscích a dortech.

Ve farmacii se používá k výrobě tobolek na léčiva, nebo jako pojivo účinných látek v pilulkách. Setkáte se s ní v zabijačkových produktech, jako jsou huspenina a tlačenka. Vyrábějí se z ní také “gumové” sladkosti a bonbóny.

Navzdory hojnému využití ale není vhodným zdrojem kolagenu. Není totiž hydrolyzována, proto je velmi špatně stravitelná a jako proteinový zdroj nevhodná. Navíc je často dostupná pouze ze zdrojů velkých savců, tj. krav či prasat. Kolagen z nich je ale lidskému málo podobný a má tak na naše tělo jen slabý účinek. Bývá také spojován s rizikem kvůli různým nákazám, například nemocí šílených krav.

 

PRO KOHO JE DRINK VHODNÝ?

Léčba naším drinkem Ramissio z rybího kolagenu je vhodná zejména pro lidi, kteří chtějí udržovat svou pokožku mladou a krásnou. A také pro děti s růstovými bolestmi pramenícími z nedostatečného přísunu kolagenu. Je efektivní léčbou pro zánětlivou pleť a záněty v těle všeobecně. Pomáhá při léčbách různých druhů artritid. Je vhodný i pro sportovce, kterým pomáhá posilňovat kosti, klouby a šlachy a předcházet tak úrazům spojeným se sportovním výkonem. Je také pomocníkem při poúrazové léčbě.

 

JAK VÁM MŮŽE KOLAGEN POMOCI?

Vědci už dávno přišli na to, že kolagen snižuje bolest v kloubech, jejich citlivost a otoky. Studie Harvardské lékařské školy /Harvard Medical School/ poukazuje na úžasné výsledky, které dosáhli pacienti s bolestivými a zánětlivými klouby během vnitřního užívání kolagenu. Opět začali mít elán a chuť do života, protože se výrazně zbavili bolesti a nehybnosti. Pro mnohé to znamenalo i značnou změnu životního stylu. Jak je to možné? Na to existuje jednoduchá odpověď.

Kolagen přirozeně obsahuje 15 procent glukosaminu a 15 procent chondroitinu sulphatu. Tedy dvou substancí známých protizánětlivými a blahodárnými účinky pro klouby. Především svým působením jako ochrana chrupavky a kloubní tekutiny proti degeneraci. Není proto divu, že kolagen přináší skutečnou úlevu od bolesti účinnou regenerací kloubní tkáně, kostí a šlach.

 

NENECHTE DĚTI TRPĚT

Stěžují si vaše děti na bolesti nohou, kloubů či kostí? Někteří rodiče, trenéři, učitelé tělocviku, ale i lékaři dítěti prostě nevěří. Podezírají ho ze simulování a neberou ho vážně. Lékaři vám většinou řeknou, že procházejí růstovými fázemi, a že je to normální. Nelze však vše svalovat na růstové bolesti. Lékaři vám mohou doporučit ortopedické vložky, ale to bolestem vašich dětí neuleví. Také mohou provést různá, ale špatně cílená vyšetření a testy, které nemusejí prokázat vůbec nic. Obrovské nebezpečí navíc číhá na aktivní a sportující děti. Ve velké většině případů jde o nedostatek kolagenu v celém těle. Velmi často se objevují také kožní problémy, ekzémy a různé vyrážky. Právě zde může užívání kolagenu sehrát zásadní roli!

 

I MUŽI CHTĚJÍ ZŮSTAT AKTIVNÍ

Mužům dnes není cizí starost o vlastní zdraví. Snaží se jíst vyváženou stravu, chodí do posiloven, berou různé podpůrné proteinové přípravky na tvorbu svalů, navštěvují kosmetické salony. Proč to dělají? Aby vyhověli požadavkům moderní doby. Chtějí uspět na dravém pracovním trhu, být dobrými partnery a rodiči a celkově vést uspokojivý život. Oproti ženám mají tu výhodu, že jejich pleť začíná stárnout později. Jenže vrásky, které se potom tvoří, mohou být až 5krát hlubší. Podle odborných studií chce až 75 procent mužů udělat něco proti znakům stárnutí! Mnoho z nich ale neví, co konkrétně by to mohlo být. Správnou volbou může být kolagenový doplněk.

 

JAK KOLAGEN UŽÍVAT?

Elixír mládí a krásy z rybího kolagenu je určen pro vnitřní užívání. Je lehce stravitelný a bez problémů se rozpouští ve vodě. Je navíc biologicky aktivní – zachovává si svou živou strukturu. Po užití je tak mnohem lépe účinný než podobné přípravky ve formě krémů či léků. Doporučujeme užívat 50ml 1 krát denně v tekuté formě nebo 5g (čajová lžička) v případě práškové formy.

 

Ramissio Royal 
500 ml / láhev (10 denních dávek)

Ramissio Royal Powder

150 g prášku (30 denních dávek)

Obsahuje Rybí kolagen, Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát, vitamín A, vitamín C, vitamín E, Niacinamid B3, vitamín D3, Biotin, zinek, selen, jód, pomerančová příchuť..

Prášková forma produktu je lehčí než tekutá a proto je vhodnější pro cestování. Nyní můžete mít tento produkt stále při ruce.

Není potřeba používat konzervanty ani stabilizátory, protože usušené látky spolu navzájem nereagují a udržují si stabilní kvalitu po celou dobu užívání.

 

e-shop ZDE

 

Texty a obrázky jsou převzaté z oficiálních stránek společnosti Ramissio.

 

 

Share