Ramissio Earth odkyseluje, detoxikuje a vyživuje tělo

Share

Earth – elixír detoxikace

Podobně jako element Země nás vyživuje a čistí.

V produktu Earth se spojuje komplex těch nejlepších surovin na přírodní bázi.

Základní složky jsou organický ječmen, vojtěška a pšenice, které mají úžasnou schopnost výživy a díky svým zásaditým vlastnostem pozitivně působí proti překyselení organismu.  Doplňují tak deficit zásaditých potravin, který v dnešní společnosti vzniká s konzumací průmyslově zpracovaných potravin a nedostatečnou konzumací čerstvé organické zeleniny.

Kočičí dráp, ořešák, pelyněk, lapacho a extrakt z pepře jsou známy pro své očistné vlastnosti.

Extrakt z Echinacei, kurkumy, zázvoru a bromelain enzymu z ananasu jsou známy pro své silné protizánětlivé účinky. Zrychlují metabolismus a používají se při redukčních dietách a podpoře organismu.

Moringa nazývaná také „Zázračný strom“ obsahuje největší množství vitamínů, minerálů a chlorofylu ze všech rostlin na světě.

Ostatní složky, vitamíny a minerály pak celý produkt efektivně doplňují.

 

Všeobecná doporučení pro podporu procesu detoxikace:

První tři dny je vhodné denní dávky snížit na polovinu a od čtvrtého dne pomalu zvyšovat, až na doporučené denní dávky, aby detoxikační procesy nastupovaly postupně.

Při očistě organismu se také všeobecně doporučuje vyloučit maso, aby byla střeva volná pro vylučování toxinů. Důležité je z tohoto důvodu lehce zvýšit pitný režim cca na 3,5 l vody denně.

Vhodná je lehká strava, pečlivě omytá zelenina, celozrnné pečivo místo bílého. Také se nedoporučuje v průběhu detoxikace konzumace alkoholu a velkého množství kávy. Cílem je játrům ulevit vhodnou stravou a nezatěžovat je.

Doporučujeme provádět očistnou kúru minimálně čtyřikrát ročně.

Doporučená denní dávka:

  • 1 denní dávka = 5g (1 čajová lžička)
  • Balení: 150g obsahuje celkem 30 dávek

Příprava:

Rozmíchejte 5g (1 čajovou lžičku) výrobku ve studené či vlažné vodě a užívejte ideálně půl hodiny před jídlem, nebo dvě hodiny po jídle.

Složení:

organický ječmen, pšenice, vojtěška, černá kůra ořechu, špenátový prášek, pelyněk roční, Moringa oliefera, Pau D ‚Arco – nachové Lapacho, Berberine, řepný prášek, prášek z výhonku brokolice, kočičí dráp – kůra, Resveratrol, extrakt z Echniacei, extrakt z Ginko Biloba, extrakt z kurkumy 95% kurkuminoidů, extrakt ze zázvoru 5% gingerolů, bromelain, extrakt z kořenů lékořice, Bioperine – extrakt z černého pepře, extrakt ze zeleného čaje 98% polyfenoly, hořčík, vitamin C, vitamin B2, vitamin B5, vápník

Alergeny:
deriváty kukuřice

Upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí. Vzhledem k obsaženému extraktu z čaje, není produkt vhodný pro děti, těhotné, kojící ženy a osoby přecitlivělé na kofein, či stimulanty. Nedoporučuje se proto užívat před spaním.

Zelené potraviny by neměli užívat lidé s poruchou srážlivosti krve a užívající Warfarin.

Pokud trpíte přecitlivělostí na některou obsaženou složku, výrobek neužívejte. Trpíte-li nějakým onemocněním nebo si nejste jisti, zda můžete výrobek užívat, konzultujte jeho užití se svým ošetřujícím lékařem.

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu.

 

e-shop ZDE

 

Texty a obrázky jsou převzaté z oficiálních stránek společnosti Ramissio.

 

Share