Ramissio Detox Plasters

Share
(detoxikační náplasti)

PROČ JE DETOXIKACE DŮLEŽITÁ?

Náš organismus se denně zanáší škodlivými látkami. Na svědomí to má nevhodná strava, znečištěné prostředí, přepracování a stres. V důsledku toho pak přichází nadváha, únava, podrážděnost, snížená kondice či nespavost. Mnohdy přitom tápeme při hledání možných příčin a ani nás nenapadne, že za vším může být právě dlouhodobé znečištění těla. Občas je proto na místě zařadit do běžného režimu detoxikační kůru, která nám navrátí vitalitu, svěžest, energii a pomůže shodit přebytečná kila.

VÍCE O DETOXIKACI ORGANISMU

Naše játra jsou hlavní detoxikační orgán a mají lví podíl na průběžné očistě našeho organismu od metabolitů (toxinů). Pokud je ale škodlivých látek v těle příliš, nedokážou si s nimi poradit. Zplodiny, především organické soli, se ukládají na různých místech v těle a v různých formách. Nejnebezpečnější součástí naší potravy jsou tuky a hleny. Nejsou-li metabolity játry dobře vyloučeny, hromadí se v organismu, především ve vazivech. Vržou vám klouby? Ztrácejí flexibilitu? Je to známka toho, že metabolické zplodiny nebyly dobře vyloučeny z těla. A čím jsme starší, tím více zplodin si nosíme ve svém těle. Proto bychom neměli zapomínat svou tělesnou schránku pravidelně detoxikovat.

CHEMIKÁLIE, KAM SE PODÍVÁŠ

Když je organismus zahlcený škodlivinami, začíná vykazovat poruchy – nejprve ve formě nenápadných neduhů, později akutních nemocí a chronických problémů. A není se co divit! V době našich babiček a dědečků lidé přijímali daleko méně chemikálií, než přijímáme my dnes. Dennodenně konzumujeme látky, které jsou používány v zemědělství a potravinářském průmyslu – pesticidy, herbicidy, fungicidy. Jedy, které zabíjejí škůdce, a které se každoročně stahují z trhu, protože se prokazuje jejich karcinogenita. V potravinách je také mnoho konzervantů a jiných umělých přísad. To vše jsou chemikálie, které v potravě našich předků jednoduše nebyly.Nemůžeme se tedy potom divit, že naše populace je tak silně zatížená alergiemi, autismem, únavovým syndromem, poruchy štítné žlázy či metabolismu a vstřebávání látek. Nikdy v historii jsme nebyli tak nemocní a argument, že naše pokročilé zdravotnictví si s těmito nemocemi poradí, je velmi slabý, protože jich skoro nikdy člověka nezbaví. Léky mnohdy neřeší příčinu problému, ale jen jeho důsledek.

JAK SE DETOXIKOVAT?

Existuje mnoho způsobů, jak vyčistit svůj organismus, a mnohé z nich souvisejí s různými dietami či fyzickou aktivitou. Výplach střev, půsty, diety, lymfatické masáže k vyplavení toxinů z lymfy, saunování, různé preparáty… Všechny metody mohou být různě kvalitní, oblíbené, efektivní, časově i finančně náročné. Nejideálnějším způsobem je však pozitivní naladění a redukce stresu. Dobrý psychický stav v procesu detoxikace tělu ohromným způsobem pomáhá. Pokud patříte mezi lidi, kteří neoplývají množstvím času na komplikované diety a procedury, určitě doceníte možnost očisty skrze detoxikační náplasti, které jsou založeny na osvědčených principech tradiční čínské medicíny, staré více než 5000 let.

OČISTA MÁ PRADÁVNÉ KOŘENY

Již staré civilizace očistě těla intuitivně věnovaly mnohem více pozornosti než my. V Číně se lidé zbavovali toxinů pomocí bylinek, masáží, akupunktury či reflexologie. Indiáni Severní a Jižní Ameriky se očišťovali při speciálních obřadech, za pomoci šamanů a jejich znalostí bylinek. Národy, které žily v těsném spojení s přírodou, věděly, že v rámci péče a úcty k vlastnímu tělu a udržení zdraví je preventivní očista nejlepší cestou k trvalému zdraví.

JAKÉ ZÁSADY DODRŽOVAT PŘI DETOXIKACI?

Naši kúru Ramissio Detox Plasters je vhodné absolvovat alespoň dvakrát ročně, nejlépe v létě a zimě. Abyste se skutečně cítili jako znovuzrození, měli byste se vydat cestou zdravého životního stylu. Během detoxikace je vhodné jíst lehkou a vyváženou stravu, bohatou na čerstvou zeleninu a ovoce, pít alespoň 2 až 3 litry čisté vody denně. Vhodné pro pitný režim jsou také speciální bylinkové detoxikační směsi. Neměli byste zapomínat ani na pravidelný odpočinek. I další důležité aktivity očistu našeho těla podpoří. Patří mezi ně sport, masáže (zejména lymfatické) nebo sauna. Vaše tělo dobře pročistí také například kopřivový čaj, který čistí krev a vylepšuje pleť. To vše je ideální řešení, jak zanesení organismu škodlivými látkami předcházet.Nejen v období detoxikace je nutné pít 2 až 3 litry vody denně. Nedostatek, ale i přebytek tekutin zatěžuje ledviny i lymfatický systém. Za tekutiny ale nepovažujte slazené vody nebo dokonce kávu. Těm se raději vyhněte a dejte přednost čisté, neperlivé vodě. Vhodné pro pitný režim jsou také speciální bylinkové detoxikační směsi.

JÍDELNÍČEK

Všechna jídla, po kterých se cítíte těžce a unaveně, vyškrtněte ze svého jídelníčku. Potraviny vám mají dodávat energii a živiny, ne vás na zbytek dne „vyřadit z provozu.“ Snažte se proto jíst střídmě a častěji. Omezte kofein a nikotin a do svého jídelníčku zahrňte zeleninu, celozrnné pečivo, luštěniny. Pozor na mastná a smažená jídla, živočišné tuky, uzeniny, sladkosti či bílou mouku. Podle tradiční čínské medicíny bychom na jaře neměli jíst ani ořechy, které jsou pro svou výživovou hodnotu naopak výborné na podzim a v zimě.

BYLINKY, POHYB A RELAXACE

Dodržování správného jídelníčku a pitného režimu jsou stěžejní kameny pro detoxikaci našeho organismu. Jsou ale i další důležité prvky, které očistu našeho těla podpoří. Mezi takové patří sport, relaxace, masáže nebo sauna. Na cestě za zdravím najdeme oporu i v bylinkách. Tělo vám pomůže dokonale pročistit například kopřivový čaj, který obsahuje vysokou dávku vitaminu C, vitamin A, železo, vápník nebo betakaroten. Kopřivu lze přidat i do jídla, čistí krev a vylepší nám pleť.Kajenský pepř je úžasná bylina, která vám pročistí tělo a odstraní z něj toxické látky. Navíc urychluje metabolismus, a tím pomáhá spalovat přebytečné tuky a podporuje imunitní systém.Skořice je další exotická, ale u nás už použitím zdomácnělá bylina. V Číně se používá na zvyšování imunity při nachlazení, má výrazné protizánětlivé účinky a zrychluje metabolismus.Dalším významným pomocníkem při detoxikaci je určitě česnek. Jeho sirnaté látky zlepšují cirkulaci krve, ale také podporují imunitní systém a mají účinek slabých, ale účinných antibiotik.

PROČ PRÁVĚ RAMISSIO DETOX PLASTERS?

Lidé z východní Asie již před mnohými staletími postupně objevovali užitečné vlastnosti tzv. dřevného octu a zároveň zkoumali využití reflexních bodů na chodidle. Z těchto poznatků pak vycházeli současní vědci. My vám jejich znalosti přinášíme v náplastech Detox Plasters, které díky precizně promyšlenému složení dokáží podpořit cirkulaci krve, absorbovat nevhodné látky z těla a ulevit znavenému tělu i duši.

SLOŽENÍ A ÚČINKY DETOXIKAČNÍCH NÁPLASTÍ

V našich náplastech se spojují léčivé účinky dřevného octu, turmalínu, dextrinu a dalších 100% přírodních látek, které vaše tělo během spánku po několik nocí očišťují.Dřevný ocet získávaný ze speciálních dřevin je odedávna používaný v Číně k aktivizaci celého organismu a odstraňování škodlivin z těla. Výrazně napomáhá průchodu toxinů buněčnými membránami, a tím snadnému odbourávání škodlivin. Přímým důsledkem je zmírnění bolesti a otoků a celkové omlazení organismu.Turmalín je polodrahokam, který je v našem přípravku používán drcený. Působí antisepticky a celému nervovému systému předává čistící a osvobozující energii se stabilizujícím a pročišťujícím účinkem. Reguluje látkovou výměnu, příznivě ovlivňuje lymfatický systém, ledviny a vylučování žluči. Aplikace turmalínu odstraňuje blokády, zlepšuje krevní oběh a metabolismus. V důsledku toho je turmalín účinný také při uvolňování stresu, zvyšování duševní svěžesti a posílení imunitního systému.Další složkou je dextrin, který váže všechny absorbované komponenty a bráni jejich opětovnému přechodu zpět do těla. Z těl korýšů se vyrábí Chitosan, který při vnitřním užití pomáhá zlepšovat činnost jater, rozpouští usazené tukové buňky a odstraňuje z těla těžké kovy.

JAK TO FUNGUJE?

Detoxikační náplasti Ramissio využívají znalosti o osmotickém tlaku v buňce, který je příznivě ovlivněn právě dřevným octem, který umožňuje účinně vylučovat toxiny z těla. Body na chodidlech jsou náplastí stimulovány, což způsobuje rychlejší kmitání vody a rozbíjení molekul odpadních látek. Ty jsou přinuceny cirkulovat v lymfatickém systému a následně se vylučují z těla. Náplasti v konečné fázi také absorbují uvolněné toxiny a po 8–10 hodinách použitou náplast sejmeme a vyhodíme.

CO JE REFLEXOLOGIE?

Již před staletími přišli staří orientální bylináři a mudrcové na to, že různé zóny a body na rukou a nohou mají vliv i na jiné části těla. Reflexologie je starobylá přírodní terapie, která využívá reflexní zóny na končetinách a poskytuje úlevu pro celou řadu nemocí, stejně jako posílení organismu. V Číně je oblíbená již tisíce let a dnes patří k populárním terapiím také v Japonsku, Thajsku, a dokonce i v jiných částech světa včetně Evropy, Austrálie a USA.

JAK NÁPLASTI POUŽÍVAT?

Detoxikační náplasti z dřevného octu, turmalínu, prášku korýšů a dalších účinných látek, které pomáhají zefektivnit a urychlit přirozený proces detoxikace. Náplasti doporučujeme umísťovat na chodidlo, které obsahují 60 akupunkturních bodů. Účinné budou také tehdy, když je nalepíte přímo na problematické místo – záda, kolenní kloub, krk atd. Nejlépe fungují v noci, když je tělo v klidu. Po jejich odebrání dané místo dobře umyjte. Očekávejte také, že budou ráno mít tmavou až černou barvu – to je důsledek absorpce tělesných tekutin obsahujících toxiny.

 

 

RAMISSIO DETOX PLASTERS
krabička /14ks

Detoxikační náplasti Ramissio vám pomohou očistit váš organismus.

♥ 14 náplastí v balení
♥ účinná a rychlá forma detoxikace

e-shop ZDE

 

Texty a obrázky jsou převzaté z oficiálních stránek společnosti Ramissio.

 

 

 

 

Share