Proč jdu do Zinzina

Share

Včera jsem odeslala své krevní testy do Norska a objednala si svoji osmiměsíční dávku balance olejů Zinzino. Proč jsem se rozhodla začít užívat Zinzino? Proč jsem se rozhodla začít Zinzino šířit?

Protože zdí neprojdeš

Pokud jsou moje buňky zavřené, tedy nemají dostatečně propustnou membránu, můžu ze všech pokladů, které svému tělu dopřávám mít maximální užitek? Můžu své tělo a jeho buňky byť i kvalitními výživovými produkty či zdravou stravou vyživit a léčit? Tušíte správně – míra propustnosti mých vlastních buněčných membrán je limitem pro míru užitku z produktů i z běžné stravy.

A proto si mě zavolalo Zinzino. V mém životě to tak prostě funguje. Pokud si mám něčeho všimnout, chodí to ke mně opakovaně a já dostávám šanci, si toho všimnout. Takže, když mi v krátké době několik lidí nezávisle na sobě povídalo o Zinzinu, rozhodla jsem se o něm něco zjistit. Moje prvotní zkreslená představa byla, že se jedná o „omegu s vitamíny“ a nechápala jsem, proč bych si měla vybrat zrovna tuto značku. Na trhu je omegy, že by se v ní mohlo plavat.

Výsledky černé na bílém

Jenže technologie v balance olejích Zinzino je něco víc. Díky ní do svého těla dostáváme klíč, který odemyká naše buněčné membrány. Buňky mohou dýchat, detoxikovat se, přijímat výživu… zkrátka být zdravé. A my s nimi. Výsledky každý uvidí už za pár týdnů na vlastním těle. Zbavit se vnitřních zánětů nebo letitých alergií a dalších nepříjemných chorob, toho si všimneme. Jenže lidská mysl je zvláštní, zkresluje a zapomíná. Proto je Zinzino postaveno na laboratorních krevních testech, které si každý snadno provede sám před začátkem a po několika týdnech užívání pro vědecké doložení účinků. A to je to, co právě teď začínám pro sebe a své blízké dělat.

Kdo se přidá?

O tom, co je Zinzino se dozvíte > ZDE <

Pokud už nyní víte, že také chcete znát stav svých buněk a zdraví a začít se svojí osmiměsíční kúrou, můžete si sadu balančních olejů s krevními testy objednat > ZDE < Ráda vám poradím, co a jak, stačí mi zavolat nebo napsat.

No a pro ty, co už mají jasno, že se chtějí zapojit i do šíření této úžasné technologie, > ZDE < je odkaz pro partnerskou registraci. I v tomto případě jsem k dispozici s radou a vedením – osobně, na telefonu 775 945 772, nebo třeba přes videohovor na Zoom či jinde.

Prozatím buďme zdrávi a v budoucnu ještě zdravější 😊

Markéta