Proč jdu do Zinzina

Share

Včera jsem odeslala své krevní testy do Norska a objednala si svoji osmiměsíční dávku balance olejů Zinzino. Proč jsem se rozhodla začít užívat Zinzino? Proč jsem se rozhodla začít Zinzino šířit? Vždyť už léta užívám vynikající a vysoce účinné produkty, jako například buněčné gely Vertera, energo-informační produkty PowerMatrix nebo Lavylites, aktivátor kmenových buněk Laminine nebo různé produkty od Ramissia. Všechno funguje skvěle mě i klientům. Jsem zdravá a dlouhá léta jsem nebyla u lékaře, v posledním roce jsem měla jednou rýmu. Co tedy do mého života přitáhlo Zinzino?

Nevím, jak vy, ale já jsem za poslední rok pěkně přibrala. Nedokážu běhat kolem bydliště – tedy ve městě, po prašných cestách a vedle projíždějících aut. Nedokážu se donutit cvičit doma podle online lekcí. Jsem prostě městská paní, co si ráda užívala pohodlí fitness centra a péče osobního trenéra. Tedy, dokud to šlo. Současná situace se na mém těle podepsala namnoženými kilogramy i centimetry. Rozhodla jsem se pro detoxikaci a zeštíhlovací kúru za pomoci buněčných gelů Vertera, které kompletně vyživují buňky. Prostě na nějakou dobu místo jídla budu užívat pouze (?) gely a za čas přidám lehčí stravu. Je důležité vědět, že technologie Vertera dokáže otevřít buňku mořských řas Laminaria i Fucus, a díky tomu z nich získat veškeré makro i mikroživiny a vůbec veškeré blahodárné látky pro náš organismus. Díky tomu se v těle nastolí homeostáza a tím se léčí i z toho, o čem ani sami nevíme, že je třeba.

Protože zdí neprojdeš

Pokud jsou však moje vlastní buňky zavřené, tedy nemají dostatečně propustnou membránu, můžu z těch všech pokladů, které svému tělu dopřávám mít maximální užitek? Můžu své tělo a jeho buňky těmito kvalitními výživovými produkty vyživit a léčit? Tušíte správně – míra propustnosti mých vlastních buněčných membrán je limitem pro míru užitku z těchto produktů i z běžné stravy.

A tak si mě zavolalo Zinzino. V mém životě to tak prostě funguje. Pokud si mám něčeho všimnout, chodí to ke mně opakovaně a já dostávám šanci, si toho všimnout. Proto, když mi v krátké době několik lidí nezávisle na sobě povídalo o Zinzinu, rozhodla jsem se o něm něco zjistit. Moje prvotní zkreslená představa byla, že se jedná o „omegu s vitamíny“ a nechápala jsem, proč bych si měla vybrat zrovna tuto značku. Na trhu je omegy, že by se v ní mohlo plavat.

Výsledky černé na bílém

Jenže technologie v balance olejích Zinzino je něco víc. Díky ní do svého těla dostáváme klíč, který odemyká naše buněčné membrány. Buňky mohou dýchat, detoxikovat se, přijímat výživu… zkrátka být zdravé. A my s nimi. Výsledky každý uvidí už za pár týdnů na vlastním těle. Zbavit se vnitřních zánětů nebo letitých alergií a dalších nepříjemných chorob, toho si všimneme. Jenže lidská mysl je zvláštní, zkresluje a zapomíná. Proto je Zinzino postaveno na laboratorních krevních testech, které si každý snadno provede sám před začátkem a po několika týdnech užívání pro vědecké doložení účinků. A to je to, co právě teď začínám pro sebe a své blízké dělat.

Kdo se přidá?

Pro dnešek je to už vše. O tom, co je Zinzino se dozvíte > ZDE < a jak je mým zvykem, budu se dělit o své vlastní zkušenosti i zkušenosti klientů.

Pokud už nyní víte, že také chcete znát stav svých buněk a zdraví a začít se svojí osmiměsíční kúrou, můžete si sadu balančních olejů s krevními testy objednat > ZDE < Ráda vám poradím, co a jak, stačí mi zavolat nebo napsat.

No a pro ty, co už mají jasno, že se chtějí zapojit i do šíření této úžasné technologie, > ZDE < je odkaz pro partnerskou registraci. I v tomto případě jsem k dispozici s radou a vedením – osobně, na telefonu 775 945 772, nebo třeba přes videohovor na Zoom či jinde.

Prozatím buďme zdrávi a v budoucnu ještě zdravější 😊

Markéta