Lavylites

Share

Produkty Lavylites obsahují

  • 3.000 vibrací / informací z rostlin, minerálů a krystalů z čistých oblastí planety
  • Stimulace tvorby enzymu telomeráza – ochrana telomer (konců) chromozomů => jejich dělení bez defektů => zastavení stárnutí buněk a buněčné omlazení (přirozeně ho naše tělo produkuje jen do cca 25 let)
  • Molekulu zápachu – stimulace mozku k uvolnění humánních hormonů => tišení bolesti + nastartování samoléčebného efektu – vrozená inteligence organismu si pak z koktejlu 3.000 vibrací sama vybírá to, co potřebuje k nastolení rovnováhy. Např. u homeopatie je vkládaná již cílená informace = potřeba nejprve diagnostikovat a poté zkoušet účinnost – to zde odpadá.
  • Nanoefektory – aktivní nosiče => velká rychlost, okamžité účinky, průnik do buněk během 30 sekund
  • Nanotechnologie ( vel. 10-9) = pronikání až do mezibuněčných prostor i DNA

jednoduché použití bez vedlejších účinků velmi široké spektrum působení bez kontraindikací


» objednáte zde «


Základní informace k produktům Lavylites

Jedná se o energetické produkty, jako jsou třeba i homeopatika. Vše v nich je pouze přírodní – výtažky z bylin, esence, oleje, například i používaný alkohol je čistá pálenka z vína. Není to ale uváděné složení nosiče, které primárně pomáhá, jsou to právě vibrace / informace celkem z 3.000 rostlin, minerálů a léčivých krystalů. Ty jsou vložené do nanonoefektorů o velikosti 10-9, díky čemu pronikají skrze tkáně, kosti až do kostní dřeně a DNA. Nanoefektory jsou aktivní nosiče, které se pohybují velkou rychlostí po celém těle, takže se léčivý efekt spouští během 30 sekund od aplikace. V těle se pohybují po dobu 72 hodin, a co si tělo v této době neodebere, je beze zbytku a bezpečně vyloučeno ven.

Tělo má svoji samoléčebnou schopnost a inteligenci, z široké nabídky léčivých informací si samo odebírá, co potřebuje. Nemusíme tedy všemu rozumět, vědět, co nám je a co konkrétně způsobilo daný zdravotní problém. Často začneme produkty Lavylites používat na nějakou záležitost a zlepší se nám stav i někde úplně jinde. Jedná se tedy o širokospektrální použití a cca 85% zdravotních obtíží je takto pokryto. Osobně a v bezprostředním okolí mám již tolik pozitivních zkušeností, že mohu produkty doporučovat jako naprosto bezpečné a velmi účinné. Je ovšem potřeba soulad mezi myslí a produktem. Pokud dáte produkty někomu, kdo je proti a odmítá je, jde svojí energií proti léčivému efektu – může ho zpomalit nebo i zablokovat. Jde zde proti sobě léčivá energie přírody a negativní energie příjemce. Základem úspěchu je vůle příjemce léčivých informací uzdravit se a sám pro to i něco udělat či změnit – viz článek ZDE.

Kontraindikace a možná rizika

Protože informace a hmota nereagují společně, nevstupují do chemické reakce, nejsou známé ani kontraindikace s jinými přípravky a je možné Lavylites kombinovat s klasickými léky a pod. Pouze, pokud máte například alergii na některou ze složek nosiče, je potřeba k tomu přihlédnout. Žádná z vložených vibrací vám ale uškodit nemůže – jsou to informace od zdravých a léčivých rostlin, minerálů a krystalů pro naše buňky o tom, jak energeticky vypadá úplné zdraví. To znamená také, že se nedá produkty Lavylites předávkovat. Případné zhoršení stavu na začátku užívání je efekt, jako známe u homeopatik, kdy potlačené vychází nejprve ven – jedná se tedy o čištění a je potřeba neleknout se a pokračovat. Pokud takový stav nastane, trvá většinou okolo 14 dní, pak dochází k rychlému zlepšování. Jestliže energetický nápor a projevy čištění nezvládáme dobře, snížíme si dávky, případně nebudeme používat více produktů současně, ale pouze jeden. Společně s tělem je léčena i psychika, mohou se objevit pocity, emoce atd. Protože nezpracované a potlačené emoce jsou pravým kořenem našich nemocí, je působení produktů Lavylites na psychiku logické a žádoucí. Takže žádné strachy :-)


» objednáte zde «


Působení na psychiku

Ve videu, které najdete pod odkazem, vysvětluje psychiatrička zabývající se psychosomatikou, Jarmila Klímová, přesný mechanismus vzniku nemocí našimi emocemi a také to, jak můžeme pouhou změnou myšlení a na ně navazujících emocí nemoci vyléčit. Emoce přímo vytváří v těle bílkoviny – nanopeptidy, které jsou nosičem informací o emoci. Tyto informace pak jsou předané buněčné membráně, která je také složená ze statisíců bílkovin – opět nosičů informací s vlastní inteligencí, včetně paměti a schopnosti se učit. Emoce takto přes nanopeptidy předávají buňkám informace o tom, jak se mají chovat.

Hlavní dobrá zpráve je: neexistuje v tomto směru nic, co by nešlo změnit… Prvním krokem je potlačené a nezpracované emoce dostat na povrch do vědomí a odtud už je možné je změnou myšlení postupně proměnit. A protože tento mechanismus funguje oběma směry, buněčné uzdravování díky pozitivním informacím z produktů Lavylites, ovlivní zvědomnění si právě těch potlačovaných a nezpracovaných emocí, které stojí za vznikem dané nemoci. Proto produkty Lavylites působí také na psychický stav, čímž léčí pravou příčinu nemocí.

Odkaz na video s rozhovorem ZDE.

Jarmila Klímová - co je psychosomatika

Na závěr důležité upozornění

Produkty ve formě spreje je potřeba před použitím energizovat = silně protřepat (21x). Dále žádné z produktů nevystavovat slunci, vysokým teplotám ani chladu. Přistupujte k nim, jako by byly živé a takto s nimi i zacházejte.


» objednáte zde «


Zajímavé články

Co to jsou nanotechnologie?

Předpona NANO označuje velikost jedna miliardtina. Takto malá částice má již jiné vlastnosti, než mají částice větší, třeba molekuly. Začínají zde totiž již působit zákony kvantové fyziky… Revoluce není inovace. Revoluce = všechno je jinak. Jsme na počátku třetí průmyslové revoluce.

Více ve videu pod tímto odkazem.

DVTV Martin Veselovský - nanotechnologie

Jak funguje homeopatie?

Homeopatický preparát je oficiálně uznávané léčivo, které pracuje s „nehmotou“. Účinná látka je zde energizována a ředěna / zmenšována na velikost 10-6 až 10-9, tedy až do nanovelikosti. Zde již není původní hmota, zůstává pouze její energie / informace. Tato informace se následně v organismu dokáže plně rekonstruovat zpět až do hmoty.

Pozorný a zejména trpělivý posluchač dokáže tuto informaci k homeopatii syntetizovat z tohoto téměř půl hodinového duelu pánů Karhana a Cikrta :-)

DVTV Daniela Drtinová - homeopatie

Share