Laminine

Share

Aktivace kmenových buněk

Laminine obsahuje FGF2 (Fibroblast růstový faktor 2) a 22 aminokyselin, které tělo potřebuje k výstavbě zdravých buněk. Kmenové buňky dostávají prostřednictvím FGF2 obsaženému v Laminine nový impuls a s pomocí všech dodaných stavebních kamenů (22 aminokyselin) začnou produkovat nové vitální buňky tam, kde jsou potřeba. Fibroblastový růstový faktor se nachází v placentě a pupečníkové krvi, kterou právě z toho důvodu někteří rodiče nechávají pro své děti uchovávat. Čím jsme mladší a časově blíže stavu v matčině těle, tím rychleji se naše tělo rozvíjí a regeneruje, právě díky vysoké hladině FGF2. Proto se děti tak rychle vyvíjí, učí, rostou a regenerují. Také u dospělých FGF2 zajišťuje přenos signálů z mozku do kmenových buněk, které se následně přesunou tam, kde jich je potřeba k opravě poškození. Laminine nastavuje v těle homeostázu, spouští a podporuje samoléčebný systém našeho těla.

Fibroblastový růstový faktor se nachází i v oplodněném slepičím vejci v 9. dni inkubace. Odtud je také izolovaný a používaný v Laminine, takže dnes máme všichni nové možnosti při léčbě i těch nejtěžších chorob a onemocnění.

Vzhledem k tomu, že nemoci mají příčinu v naší psychice a emocích, je nezanedbatelným fakt, že Laminine snižuje hladinu kortizolu. Kortizol je stresový hormon, který potřebujeme ve chvílích boje o život, ale v běžném životě pod stresem pouze způsobuje stárnutí. Studie výrobce ukázala průměrný pokles hladiny kortizolu při užívání Laminine o 23% za 12 dní. K tomu ještě podporuje produkci serotoninu (tzv. hormonu štěstí), celkový vliv Laminine na psychickou vyrovnanost je tedy velmi výrazný.


» objednáte zde «


vyuziti-kmenovych-bunek

 

Fibroblastový růstový faktor

  • aktivuje a mobilizuje v těle vlastní kmenové buňky
  • „krmí“ mozkové kmenové buňky a rozmnožuje již vyživené
  • opravuje nebo ničí zmutované geny, především při Huntingtonově nebo Alzheimerově nemoci
  • směruje jednotlivé aminokyseliny tam, kde nejlépe poslouží. Absence byť jen jedné aminokyseliny může narušit správné fungování těla a může také vést k nervovým onemocněním
  • řídí kmenové i jiné buňky v těle v souladu s jejich správnou funkcí ve stavu zdraví
  • pomáhá při mrtvici, demenci, Alzheimerově nemoci, autismu, schizofrenii, nervových onemocněních…

Laminine přináší skvělé výsledky mnoha uživatelům v oblasti léčby onemocnění včetně rakoviny, HIV a AIDS, alergií, leukémie, artritidy, astmatu, diabetu, poruch spánku, zraku, nadváhy a obezity, stresu, bolestí, neurologických onemocnění a mnoha dalších. Jedná se totiž o prostředek pro nastartování a podporu samoléčebného a opravného procesu, který je v našem těle zakódovaný přirozeně…


» objednáte zde «


Laminine OMEGA+++

Omega 3 mastné kyseliny hrají klíčovou úlohu v procesu propustnosti mozkových signálů mezi buňkami oběhového systému. Správná funkce kardiovaskulárního systému pak dostatečně zásobuje mozek i srdce krví a urychluje regeneraci všech orgánů. Koenzym Q10 je super antioxidant, který čistí cévy a zabezpečuje správné proudění krve. Vitamín K2 napomáhá distribuci a vstřebávání vápníku do zubů a kostí, což také znamená, že omezuje jeho nesprávné ukládání v cévách. Fibroblastový růstový faktor pak zesiluje účinek všech uvedených látek na maximum, jeho obsah je zde ale nižší, než v Laminine.

 

DIGESTIVE+++

Obsahuje probiotika, prebiotika a komplexní enzymy pro zdravé a neporušené zažívání, reguluje kyselost v žaludku, napomáhá vstřebávání živin, posiluje střevní bakteriom – základ našeho imunitního systému. Klinické studie ukazují, že již po čtyřech týdnech užívání dochází ke zlepšení zažívání až o 28%. Pokud chceme využít potenciál produktu Laminine na maximum, je dobré začít nejprve s harmonizací zažívacího traktu. Aminokyseliny z Laminine se totiž díky oligopeptidům nezačínají štěpit v žaludku, ale až dále ve střevech, což hraje důležitou roli pro vstřebávání účinných látek. Čím je zdravější trávení, tím vyšší je účinnost Laminine.

 

IMMUNE+++

Vzhledem k tomu, že Laminine začne „uklízet“ naše tělo do hloubky až do úrovně struktur DNA, můžeme pozorovat zhoršení příznaků současných chorob nebo opětovné vyplavení starých a potlačených onemocnění, která v nás dřímala v latentním stavu. To je potřeba pro jejich vyléčení. Je tedy důležité, aby tak důkladnou očistu naše tělo dokázalo zvládnout. A to je úkol pro imunitní systém.

Produkt pro posílení a podporu imunitního systému obsahuje:

• houby Reishi, Maitake, Turkey Tail – Mix Opti-Shield
• komplex polysacharidů z hub a rostlin, které jsou známé jako silné adaptogeny
• směs kyseliny askorbové (vitamín C), výtažků z bylin a ovoce – Ashwagandha, Rešetliak, Granátové jablko, Acerola, Camu Camu (kočičí dráp – léčivá peruánská bylina)

Dražé IMMUNE+++ je díky ochrannému povlaku vstřebáváno až v tenkém střevě.

 

Lamiderm Apex

Pleťové sérum pro ženy i muže, účinně zastavuje stárnutí a omlazuje díky práci kmenových buněk!


» objednáte zde «


Markéta

Share