„Kvantová akupresura“ Access Bars

Share

Access Bars je léčivá technika na bázi kvantové terapie, která se zaměřuje na 32 bodů na hlavě. Ty jsou jakousi vstupní branou a naopak i výstupním místem různých emocí, témat, oblastí života, schopností, bloků, potenciálů… Jejich energetickou stimulací dochází k uvolnění, které lze přirovnat k otevření Pandořiny skříňky. Tento proces totiž už nikdy nelze vzít zpět – působí navždy.

 

 

access-bars-2

 

 

Je to jedna z transformačních technik, které mění naše osobní paradigma, vnímání světa a života, naše sebe-uvědomění a uplatnění v něm. Po její aplikaci postupně dochází k přeprogramování našich vzorců myšlení, chování i celkového bytí směrem k harmonii a rovnováze. Začne se dít to, co je pro nás nejlepší.

Terapie probíhá ideálně vleže, v klidu, v meditativním stavu. Terapeut přikládá svoje ruce postupně na specifické body na hlavě a skrze svoje ruce, srdeční a korunní čakru nechává proudit energie, které jsou dále universem transformovány.

Výsledkem je celkové léčení fyzického, psychického, duševního i duchovního stavu člověka. Je možné nevkládat do terapie žádný specifický záměr a naše vnitřní inteligence začne harmonizovat celkový stav podle vnitřních priorit. Nebo se naopak lze zaměřit na konkrétní situaci či téma a urychlit tak jeho energetické vyrovnání.

Terapie trvá individuálně cca 1 – 1,5 hodiny, někdy i déle. Ovšem délka terapie nijak nesouvisí j její kvalitou či celkovými účinky. Věřte, že vždycky je všechno přesně tak, jak má být.

Krásný život v hojnosti a radosti přeji všem,
Markéta

♥ 

 

Share