Kosmetika Vertera Organic

Share

 

Krása bez chemie

Přírodní kosmetika nebo ekokosmetika – není jen trend XXI.století, ale také životní styl a celá filozofie. Je založena na harmonii s přírodou, návratu k tradičním hodnotám zdravého životního stylu, přirozené výživě, každodenním životě a kráse bez chemie. Biologicky aktivní složky, které tvoří kosmetiku Vertera, pronikají kůží do vnitřního prostředí těla, ale projevují nejen místní preventivní účinek, ale také pozitivní účinky systému ve vztahu k celému tělu, včetně vlastností substituční terapie.

 

Neocenitelné mořské řasy mládí a zdraví z přírody

Laminaria a fucus jsou mořské rostliny, které překračují všechny suchozemské rostliny z hlediska rovnováhy biochemických složek organické a minerální kompozice. Řasy obsahují celou řadu biologicky aktivních látek, které jsou nezbytné k aktualizaci složení buněk, doplnění a bioenergie pro regulační procesy v těle.

Unikátní organo-minerální složení laminarie je téměř totožné s biochemickým složením lidské krve a plazmy. Chlorofylo-lipidní komplex mořské řasy poskytuje pokožce vyváženým složením látek, nezbytných pro zabezpečení základní funkce: ochranné (bariérové) citlivé, sekreční (promývací-detoxikační).

 

Léčivá síla přírodních rostlin

Rostlinné oleje, vitamínové komplexy, čerstvé šťávy a výtažky z léčivých rostlin uchovávají životně důležité funkce buněk pokožky, zpomalují proces stárnutí v důsledku optimalizace metabolismu a nasycení tělesných tkání životně důležitými biologickými látkami.

Autorská technologie

Použitím autorské technologie a pouze přírodních extraktů se nám podařilo získat kvintesenci léčivých látek. Tento extrakt je koncentrát terapeutického bahna (peloidů) legendárního jezera Tambukan, které se po desetiletí nahromadilo v sedimentech tohoto jezera.

Přírodní aromata

Další složkou kosmetiky Vertera jsou přírodní oleje, které jí dodávají aromaterapeutický účinek. Pouze přírodní ingredience: rostlinné oleje, vitamínově-minerální komplexy, čerstvé šťávy a výtažky léčivých rostlin.

 

Kosmetické výrobky Vertera Cosmetics

„Zelené“ inovativní technologie uchovávají co nejvíce léčivé síly rostlin a vysoce kvalitní esence a výtažky získané vědci z kosmetické laboratoře Vertera uchovávají nejen původní složení, ale i vodu obsaženou v bylinkách.

Kosmetika jako druhá kůže

Kosmetika by měla být přirozená. Její biologicky aktivní složky pronikají skrz kůži do vnitřního prostředí těla a jsou schopny projevovat se nejen místním působením, ale také pozitivní systémovými účinky s ohledem na celý organismus.

 

Účinek kosmetiky Vertera

Vědci společnosti Vertera jsou si jisti, že skutečná krása a vnější přitažlivost jsou nemyslitelné bez zdravého těla, obličeje, vlasů, kůže a zubů. Prevence podle východní medicíny je nejvhodnější léčbou. Proto nejlepší kosmetiku pro vás vytváří profesionální specialisté – farmaceuti (lékárníci) a lékaři – alopati a homeopati.
Ve složení kosmetických prostředků Vertera neexistují uměle získané konzervační látky, stabilizátory, syntetická antibiotika a hormony. Jako konzervační-antiseptické látky se používají pouze fytoncidy, obsahující přírodní extrakty a bioflavonoid dihydroquercetin.

Aplikace nových bioetických technologií

Zavedení nových bioetických technologií ve výrobě umožňuje, aby kosmetika Vertera byla považována za výrobky hodné produkce nejnovější generace. Hluboké vědecké poznatky, vložené do vytváření výrobků šetrných k životnímu prostředí, pro zachování skutečnou krásu, přidávají kosmetickým prostředkům jedinečnost, výjimečnost a sofistikovanost.

 

Obdivujte svou krásu

Peeling z mořských řas chcete-li

Aby tělo vypadalo na 100% a bláznivě svádělo!

Komponenty peelingu minerálních řas pro tělo obsahují látky, které přispívají:

 • K hlubokému očištění pokožky, odstranění vrstvy epidermisu, nasycení pokožky komplexem makro a mikroelementů;
 • Na demonstraci efektivního účinku proti celulitidě;
 • K výživě pokožky přírodními biogenními látkami minerálního komplexu;
 • Ke zvýšení tonusu pokožky a podkožní tkáňové vrstvy;
 • K výraznému zvýšení účinnosti následných kosmetických procedur;
 • K zachování a návratu kůže k vnější atraktivitě, hladkosti a měkkosti.

Složení: peelingová sůl z mořské řasy laminaria s fukusem.

 

Komplex extraktů pro peeling

Eliminujte celulitidu – oživte pokožku!

Složky komplexních výtažků pro peeling obsahují látky, které přispívají:

 • K hlubokému čištění pokožky, nasycení komplexem makro a mikroelementů;
 • Ke stimulaci funkční aktivity pokožky, která umožňuje rychlejší obnovu buněk epidermisu;
 • K inhibici projevů zánětlivých reakcí, odstranění podráždění a otoků;
 • Ke stavu hladkosti pokožky a vnější atraktivity;
 • Na demonstraci účinku proti celulitidě;
 • K výživě pokožky biogenními minerály;
 • Ke zvýšení tonusu kůže a podkožní tkáňové vrstvy.

Složení: voda, vodný výluh fucusu a laminarie, silice, vodné výluhy: heřmánek, třezalka tečkovaná, černý rybíz, vodný výluh bahna a solanky jezera Tambukan, dihydrokvercetin.

 

Olej na tělo

Chceš být krásná? Konej!

Složky tělového oleje obsahují látky, které přispívají k:

 • Hluboké výživě z přírodních složek;
 • Zvýšené elasticitě pokožky, změkčení, tonusu;
 • Aktivaci bioenergetiky pokožky;
 • Posílení ochranných vlastností pokožky, zachování její bariérové funkce;
 • Účinnému hojení ran a účinkům, stimulujícím detoxikační činnost pokožky.

Složení: olej z řas (laminaria, fucus), olej z oliv, olej z dýňových semen (tykveol), lněný olej, rakytník, olej divoké růže, olej z meruňkových jader, mandlový olej, olej z pšeničných klíčků, chlorofyl-lipidový komplex mořských řas laminarie, extrakty olejů: kostival, rozchodník; dihydroquercetin.

 

Bio-maska na obličej z mořských řas

Mladost pleti po dlouhou dobu!

Komponenty biomasky na obličej obsahují látky, které přispívají k:

 • Zvlhčování, obnovení elasticity, čištění a obnovení pokožky;
 • Intenzivní výživě pokožky, obnovení buněčné aktivity;
 • Odolnosti a zpoždění projevů změn souvisejících s věkem;
 • Aktivaci výroby vlastního kolagenu a elastinu;
 • Stimulaci ochranných a purifikačních a vylučovacích funkcí.

Složení: Gel z mořské hnědé řasy (voda, řasy laminaria a fukus, dihydrokvercetin), rostlinný glycerin, vodní extrakty: aloe, zeměžluč, rhodiola růžová, alginát sodný, chlorofyl-lipidové řasy laminaria, parfémová kompozice.

 

Profesionální lázeňský salon ve vašem domě


PŘÍRODNÍ PRODUKT

Neobsahuje: PEG (polyethylenglykoly), syntetické silikonové oleje, minerální oleje, parafiny a jejich deriváty, suroviny živočišného původu.


Využijte všechny výhody kosmetických fytokompozic! Při vývoji unikátní série Vertera Cosmetics naši specialisté zohlednili zvláštnosti fyziologie kůže, mechanismy vlivů na originalitu vlastních bioaktivních složek a přírodních látek nasměrované na pozitivní dopad na klíčové biochemické a fyziologické procesy. Komplexně tyto reprodukovatelné účinky poskytují omlazení a nádherný estetický vzhled pokožky.

 

KROK 1. Udělejte peeling

Smíchejte malé množství peelingové soli z řas a komplexních vodních extraktů (pro peeling a koupel) Vertera Cosmetics. Aplikujte jemně na vlhkou pokožku krouživým pohybem po dobu 10 minut. Po ukončení procedury opláchněte zbytek minerálního koncentrátu teplou vodou bez použití mýdla a čisticích prostředků.

Chcete-li zvýšit účinek, aplikujte během procedury malé množství komplexu extraktu na tělo. Pro koupání s komplexem extraktů pro peeling rozpusťte 30 ml kosmetiky v lázni při teplotě vody + 36 ° C až + 38 ° C. Doba trvání procedury je 15-20 minut.

 

KROK 2. Vytvořte masku pro tělo

Naneste biologicky aktivní biomasku Vertera Cosmetics na čistou pokožku po dobu 30 minut. Chcete-li zvýšit účinek, obalte folií kolem ošetřované oblasti. Doba trvání procedury je 30 minut. Odstraňte masku vodou. Doporučuje se opakovat 1-2x týdně.

 

KROK 3. Udělejte masku na obličej

Postup lze snadno kombinovat s postupem masky pro tělo. Biomasku pro obličej Vertera Cosmetics si podél masážních linií naneste na čistou pokožku, pohybujíc se od středu obličeje ke spánkům, krku a dekoltu. Výjimkou je kůže kolem očí – maska na ni není aplikována. Nechte 15-20 minut. Umyjte běžnou chladnou vodou bez použití mýdla a mycího prostředku. Počet procedur se upravuje v závislosti na stavu pokožky s frekvencí 1-3krát týdně a délkou trvání nejméně tří týdnů.

 

KROK 4. Dokončete postupy použitím oleje pro tělo

Olej z řas pro tělo Vertera Cosmetics se nanáší na kůži lehkými masážními pohyby na problematické (suché, loupající se, místa s „celulitidou“) oblasti pokožky po dobu 10-15 minut denně. Zbytky oleje, které nebyly vstřebány do pokožky, by měly být setřeny vlhkou papírovou utěrkou, v případě potřeby opláchněte teplou vodou. Největší efekt je dosažen při použití výrobku po koupeli nebo sprchování.

 

Nová řada pro zdravé cévy AngioLive

Také ve formě jedlého buněčného gelu pro vnitřní užívání!

 

 

Produkty Vertera

BUNĚČNÉ GELY VERTERA Z MOŘSKÝCH ŘAS:

ORGANICKÁ KOSMETIKA VERTERA:

>>> OBJEDNAT PRODUKTY VERTERA ONLINE <<<

 

 

Share