Jak vypadá a co obsahuje krev očkovaných

Share

Po celém světě, včetně České republiky a Slovenska, probíhají výzkumy a testy nejen obsahů lahviček s tzv. vakcínami proti kovidu, ale také krevní rozbory lidí, kteří aplikaci těchto látek podstoupili. Výsledky napříč všemi zeměmi jsou bohužel stejně špatné, lépe řečeno hrozivé až tak, že je tomu jen těžko uvěřit.

Normální lidská bytost nedokáže snadno a rychle přijmout, že existují skupiny osob, které nedisponují lidskými vlastnostmi a jsou schopné jiným lidem tak zle škodit. Právě to, že druhé posuzujeme přes svůj osobní filtr ( podle sebe soudím tebe ) způsobuje, že dovolujeme psychopatickým osobnostem terorizovat nás i naše blízké. Psychopatů je v populaci „pouze“ 1% a další cca 4% jsou jim svým vnitřním nastavením velmi blízko. A protože jsou tyto nelidské osobnosti bez svědomí zároveň nejambicióznější, jsou to právě oni, kdo lidstvu od pradávna velí a vládnou.

A tyto osoby se rozhodly, že se populace na planetě příliš přemnožila, špatně se ovládá, ničí životní prostředí a všelijak jinak zavazí. Proto už dlouhou dobu ( celé generace ) probíhá nenápadná depopulace formou otravování jídla, vody, vzduchu, smrtící „léčby“ a dalších nástrojů. Lidská bytost je však odolnější a schopná regenerace více, než se předpokládalo. Z určitého důvodu, který je nastíněný v tomto videu, byla nyní depopulační agenda výrazně urychlena a jedním z nástrojů jsou nově i tzv. vakcíny na kovid.

Aby bylo možné vpravit jed přímo do těla, je zapotřebí přesvědčit oběti o dobrém důvodu, proč to podstoupit. Tím důvodem je falešná pandemie a strach o život z neviditelného nepřítele. Kdo se nebojí, bude donucen sliby, pak výhrůžkami a nakonec násilím ( věřím, že na to už nedojde ).

Co způsobí lidské krvi tento smrtící koktejl? Podívejte se a vyhněte se za každou cenu jeho aplikaci. Pokud již injekci v sobě máte, v žádném případě nepřijímejte další dávky a začněte velmi důrazně čistit své tělo a krev. Tak důrazně, jako by vám šlo o holý život…

Markéta

 

Švýcarský toxikolog Armin Koroknay ukazuje srážení krve po aplikaci vakcín proti kovidu.


 

Michal Shark komentuje: Konference patologů odhalila zločinné složení injekcí kovid v pitvaných tělech zemřelých po injekcích.


 

Krev před očkováním, 4 hodiny po očkování a 1 týden po očkování.


 

Oxid grafenu v injekcích potvrdilo již několik vědeckých analýz ( např. tato ) a tento doktor v oboru chemie ( údajně zavražděn krátce po zveřejnění ) vysvětluje, jakou funkci v nich má. Kdo neuvěří varování, kdo neuvidí nebezpečí, kdo nechce opustit iluzi starého „dobrého“ světa, nemá příliš šancí.


 

4x neočkovaná krev (ungeimpft), 4x krev očkovaná (geimpft). Poznáte rozdíl?