Jak těžit na počítači JSEcoin a jak monetizovat svůj web

Share

Kryptoměnu JSEcoin můžete těžit na svém počítači díky aplikaci, kterou si do něj stáhnete, a nebo (či současně s tím) můžete dostávat JSEcoiny zaplaceno od čtenářů vašeho webu.

Pokud tvoříte vlastní obsah na svých stránkách, pravděpodobně byste přivítali možnost odměny za vaše úsilí. Ne každý, kdo se inspiruje, baví či vzdělává na našich stránkách, stane se také našim klientem. Jen zlomek návštěvníků si zakoupí nějaký produkt, který šíříme, nebo třeba využije našich osobních služeb. Někteří to řeší na svých webech žádostí o dary a zveřejňují čísla účtů, někdo si vloží na svůj web placenou reklamu, někdo to neřeší vůbec…

 

Jak mohou návštěvníci stránek platit za vaši tvorbu, aby je to nic nestálo

Už asi dva a půl roku se zabývám kryptoměnami. Prošla jsem si mnoha zkušenostmi, a přes některé nemilé zážitky jsem jejich veliký fanda, zastánce, ambasador a šiřitel… Prostě jako správný Střelec jsem vizionář a vím, že je to budoucnost nás všech. Proč byste neměli v přijetí kryptoměn zůstat pozadu se dočtete v mém článku ZDE: Proč přijmout krtyptoměny právě teď a jak to udělat snadno i bez zkušeností

Kryptoměny nejsou jen virtuální peníze, za tímto fenoménem je revoluční blockchainová technologie, která nám všem umožní to, co bylo doposud většině zapovězeno nebo bylo příliš složité, a tedy opět jen pro někoho. Decentralizované, nezmanipulovatelné účetní a evidenční systémy blockchainů přináší transparentnost, svobodu i příležitosti pro každého. Tokeny či kryptoměny jsou pouhým zlomkem funkcí a možnosti, které blockchainy znamenají.

 

Pomocí JSEcoin vám návštěvníci webu věnují trošku nadbytečného výkonu svého počítače

Tento výkon nebude vyšší než 10%, nezatíží tedy zařízení vašeho čtenáře a ten při prohlížení vašich stránek nepocítí žádná omezení. Tato výpočetní síla bude směřovaná k těžbě kryptoměny JSEcoin ve váš prospěch. Dostanete tedy zaplaceno za vaši práci a vašeho návštěvníka to nebude stát žádné peníze.

Tento koncept není nic nového a nevědomě s ním máme zkušenost už asi všichni. Bohužel existují firmy a systémy, které těží kryptoměny díky vašemu výkonu při prohlížení jejich stránek bez vašeho vědomí a souhlasu. To nemá s dobrovolnou podporou nic společného – to je zlodějina.

Naproti tomu JSEcoin se vašich návštěvníků zeptá, zda s tímto způsobem odměny autorovi stránek souhlasí a ti mají možnost skript na stránce nespustit, pokračovat v prohlížení bez „zaplacení“. Pokud skript povolí, bude aktivní pouze při prohlížení vašeho webu.

 

Kolik stojí JSEcoin

Právě teď vůbec nic (7/2018).

 

 

Jedná se totiž o projekt (ICO), který teprve nyní získává investory do technologie (nyní si můžete zakoupit budoucí mince s obrovskými slevami). Kromě takto získaných peněz od investorů ale potřebuje (jako každé ICO) také uživatele. Bez uživatelů neuspěje ani ten nejlépe vymyšlený a naplánovaný projekt. Právě proto nyní JSEcoin „rozdává“ tyto budoucí mince zdarma a platí jimi těm, kteří projekt propagují (například mě za tento článek). Kdy a jak výnosně si budu moct svoji odměnu kapitalizovat, je otázka nedaleké budoucnosti.

 


♥ TIP: Jak získat také jiné kryptoměny zdarma můžete zjistit v rubrice ZDE: http://www.kouzelnekruhy.cz/category/kryptomeny/ziskejte-kryptomeny-zdarma/


 

Má smysl se vůbec do podobných projektů zapojovat?

Dnes je obrovská spousta ICO projektů, které přes investici do jejich tokenů získávají kapitál na rozvoj a tím šanci na svoji realizaci a budoucí úspěch. Zapojit se do některých z nich je určitě velká příležitost, ale není v možnostech člověka být u všeho (jsou to stovky a tisíce projektů). Já osobně jen využívám příležitostí, které kolem mě procházejí a řídím se svojí intuicí. Pokud už něco zaujme moji pozornost, navnímám, zda je to v souladu s mým nastavením a principy.

JSEcoin mě zaujal tím, že na rozdíl od jiných těžebních skriptů je transparentní, informuje o své existenci a dává možnost přijetí či nepřijetí jeho podmínek na základě vlastního rozhodnutí uživatelů. Já ve svém životě funguji stejně – informuji, dávám možnosti a nechávám svobodnou vůli, zda druhá strana přijme to, s čím přicházím.

A zda se má smysl zapojovat do nových technologií a příležitostí? Já myslím, že je to spíš jenom řečnická otázka :-) Je potřeba používat svůj vlastní a jedinečný vnitřní kompas (pro každého je to pravé něco jiného), ale taky zdravý selský rozum, nelpět na výsledku, vidět do budoucnosti a ne jenom metr před sebe, fandit projektu, který jsme se rozhodli podpořit, nehledat problémy ale ani před nimi nezavírat oči a hlavně bavit se a hrát si. Takto nemůžeme být nikdy zklamaní.

 

Jaké jsou možnosti s JSEcoin i pro vás

Zaregistrujte se pod mým referálním odkazem (jako váš sponzor vám můžu pomáhat a získáte i nějaký vstupní dárek): https://platform.jsecoin.com/?lander=3&utm_source=referral&utm_campaign=aff89889&utm_content=

Pro majitele stránek:
  1. v záložce Publishers si vložte adresu svého webu a vygenerujte si kód skripru, který bude pro vás generovat kryptoměny za jeho prohlížení
  2. vložte skript do svých stránek před značku </body>
Pro všechny ostatní, kdo chtějí JSEcoin těžit i bez stránek:
  1. v záložce Mining použijte tlačítko Start mining. Dokud budete na stránce, posíláte svůj vlastní výkon na těžbu kryptoměny JSEcoin a to ve váš vlastní prospěch
  2. NEBO (doporučuji) si stáhněte desktop aplikaci (https://jsecoin.com/downloads/JSEcoinDesktopLatest.exe), která jede na pozadí, využívá jen zlomek výkonu, takže neruší a nezpomaluje.

 

Celý systém nyní sleduji, testuji a zkoumám a chystám se napsat samostatné návody pro obě skupiny uživatelů – jak pro majitele stránek, tak i pro všechny těžaře, co vlastní stránky nemají. Jak je vidět, podpořit projekt a získat kryptoměnu JSEcoin nyní zdarma, může opravdu každý :-)

 

Mějte pěkný den a hodně zábavy při získávání kryptoměn zdarma,

Markéta