Hojnost a blahobyt je odrazem sebelásky

Share
Bohyně hojnosti Lakshmi
Bohyně hojnosti Lakshmi

Harmonický život je vyrovnaný ve všech aspektech bytí. Plné zdraví, vyvážené mezilidské vztahy založené na lásce a vzájemném respektu, pohoda, klid a mír v mysli… To jsou hodnoty, které ve svých životech chceme rozvíjet. Základem všeho je naše sebe-láska, jaký vztah máme sami k sobě, jak se milujeme. Tak se potom chováme nejen k sobě, ale i k druhým, to stejné pak můžeme šířit dál. To je základ šťastného života.

 

Jedním ze signálů, že se máme rádi je, že chceme žít v hojnosti a víme, že si hojnost a blahobyt zasloužíme. Mnoho lidí strádá jen proto, že ve svém podvědomí má zakódováno, že si hojnost nezaslouží. Tento program pak řídí jejich myšlení, rozhodnutí a činy, které pak vedou k nedostatku i na hmotné úrovni.

Také moje cesta osobního rozvoje vedla přes pád do hlubin nelásky k sobě samé, která se odzrcadlila ve ztrátě některých vztahů i materiálních statků. Ze dna pak vede cesta již pouze vzhůru a nezbývá, než v sobě najít právě onu chybějící sebelásku, která stála za naším pádem. Takové lekce jsou ve skutečnosti darem, což pochopíme až později s odstupem času. Jak rostlo moje sebe-uvědomění a sebe-láska, do mého života se vracela také hojnost. Moje vnitřní hodnota se opět zrcadlí i vně v podobě znovu nalezeného materiálního blahobytu. Jak nahoře, tak dole. Jak uvnitř, tak venku. To je zákon.

 

Nejen finanční zázraky se dějí

Před nedávným časem jsem si požádala o „finanční zázrak“, protože mám plány na rozšíření mého podnikání, které vyžadují velkou finanční investici. Asi za týden mi synchronicita přivedla do cesty investiční a podnikatelskou příležitost, která mojí žádosti plně odpovídá. Protože pokud máme cíl, čistý záměr, víme co chceme, požádáme o to a pak důvěřujeme, začnou nám chodit příležitosti. Přesně tímto způsobem ke mně v minulosti přišlo všechno ostatní – úplně nový směr pracovního zaměření, podnikatelské prostory, nová kvalifikace, noví lidé, nový život.

Tak jako všichni ostatní, i já jsem na druhou stranu také kanálem, kterým k ostatním lidem proudí možnosti, příležitosti a informace. Takto fungujeme vůči sobě všichni navzájem. Ten, kdo je naladěný na stejnou frekvenci, je připravený na to, co ode mě k němu přichází, ten dokáže moji informaci postřehnout, vstřebat a využít. V tuto chvíli se tedy s vámi podělím o informace z oblasti finančních investic a podnikání, které mě osobně nadchly.

Pokud vás tyto informace zajímají, více jich najdete ZDE.

 

Krásný den a život v hojnosti přeji všem,

Markéta

Napsat komentář

Share