Gel Vertera Forte

Share

Tento produkt, exkluzivní svými vlastnostmi, byl vytvořený samotnou přírodou. Pomáhá čištění a nasycení organismu na úrovni buněkLaminária gel je součástí každého fytokomplexu Vertera. Základní určení gelu je zdravá výživa. Produkt je vyroben z hnědé mořské řasy a má gelovou formu.

Laminária má bohaté složení nenahraditelných makro a mikroelementů, energetických a bioaktivních látek. Komplex těchto látek je přirozený silný bio regulátor, který může poskytnout všeobecný ozdravovací účinek včetně detoxikace.
Pro zvýšení biologické hodnoty a aktivitu je do produktu přidaná mořská rostlina fukus a antioxidant přírodního původu – bioflavonoidní dihydroquercetin.

 

 

Vertera Forte „Jablko“

Jablečný gel s mořskými řasami. Vyvážené složení obsahuje výtažky rostlin, včetně třapatky nachové (Echinacea Purpurea), obsahující komplex biologicky účinných látek stimulujících imunitní systém, schopných chránit tělo před infekčními patogeny.

SLOŽENÍ PRODUKTU
Jablečná šťáva, gel z mořských hnědých řas (voda, řasa, fukus, dihydroquercetin), stévie, zelí, výtažky z eleuterokoku trnitého, lékořice lysé, třapatky nachové, hlohu, heřmánku pravého, měsíčku pravého, šípku, mochny bahenní, mořský pektin, alginát sodný, potravinové jablečné aroma.

Vertera Forte „Višně“

Višňový gel na bázi mořských hnědých řas. Vyvážené složení produktu obsahuje mořský pektin, přírodní sorbent, projevující se jako látka pro vázání toxických kovů (olovo, rtuť, nikl kadmium, mangan).

SLOŽENÍ PRODUKTU
Višňová šťáva, gel z mořských hnědých řas (voda, řasa, fukus, dihydroquercetin), stévie, zelí, výtažky z eleuterokoku trnitého, lékořice lysé, třapatky nachové, hlohu, heřmánku pravého, měsíčku pravého, šípku, mochny bahenní, mořský pektin, alginát sodný, potravinové višňové aroma.

Vertera Forte „Černý rybíz“

Gel z černého rybízu na bázi mořských hnědých řas. Vyvážená kompozice zahrnuje rostlinné výtažky, včetně multivitaminové rostliny šípku, která tělu dodává fyziologický komplex vitaminů, rozpustných ve vodě a tucích.

SLOŽENÍ PRODUKTU
Šťáva z černého rybízu, gel z mořských hnědých řas (voda, řasa, fukus, dihydroquercetin), stévie, zelí, výtažky z eleuterokoku trnitého, lékořice lysé, třapatky nachové, heřmánku pravého, měsíčku pravého, mochny bahenní, mořský pektin, alginát sodný, potravinové aroma černého rybízu.

Jak vidíte, rozdíl ve složení Vertera Forte je pouze v příchuti.

 

Produkty Vertera

BUNĚČNÉ GELY VERTERA Z MOŘSKÝCH ŘAS:

ORGANICKÁ KOSMETIKA VERTERA:

>>> OBJEDNAT PRODUKTY VERTERA ONLINE <<<

 

 

 

Share