Dr. David Martin: je to biologická zbraň

Share

Tato vynikající a hojně sdílená prezentace Dr. Davida Martina, odborníka na patentové právo, proběhla před pár týdny. Původně byla určená jen úzkému okruhu posluchačů jedné covidové konference, ale pro důležitost se ji pořadatelé rozhodli uvolnit veřejnosti zdarma.

Dovolím si upozornit mimo jiné na dokument z listopadu 2019, potvrzující, že Anthony Fauci zamýšlel přidávat do vakcín nanotechnologie, které se po vstříknutí do těla samy zkompletují. S biologickou zbraní zvanou „vakcína proti covidu“ úzce souvisí strašidelný plán, který stál za vznikem Moderny.

Všechny zdroje, včetně odkazu ke stažení prezentace a upoutávky na následnou přednášku, najdete na konci tohoto článku.

Některé důležité body Dr. Davida Martina:

 • Máme-li se hájit v jakékoli pozici, ať už v soudní síni, v městské radě či ve školní radě, musíme mít pravdu, musíme být přesní a musíme uvést zákony, které byly porušeny.
 • Ukazuji vám tyto věci, protože vás je ve škole při hodinách dějepisu neučili a neučili vás je proto, abyste se stali oběťmi tohoto páchaného zločinu!
 • Dámy a pánové, nazývejme to pravým jménem: Je to úkladná vražda.
 • Pod naším dohledem bychom neměli dovolit, aby jedinému generálnímu prokurátorovi, aby jedinému volenému představiteli, aby jedinému úředníkovi v oblasti veřejného zdraví prošlo jakékoli veřejné prohlášení, které nepotvrzuje, že se jedná o program biologických zbraní, který má ničit, mrzačit a zabíjet Američany a lidi celého světa.
 • Je to zločin a musíme s ním začít zacházet jako se zločinem, než abychom sledovali bankovní lupiče, jak odcházejí z banky, a ještě jim zavolali Uber. Jde o to, aby byl Anthony Fauci spoután a odveden v želízkách. O tom to celé je!
 • Musíme si stanovit jediný cíl: Anthony Fauci v řetězech a ve vězení. Protože to potom ukončí povolení k nouzovému použití a vrátí to odpovědnost za každé poškození a každou smrt zpátky na (farmaceutické) společnosti… Když je usvědčíme z jediného zločinu, ztratí imunitu.

Je uklidňující a současně posilující nechat Dr. Davida Martina, jako člověka, který sleduje už od roku 1999, jak se tento zločin rozvíjí, aby nám poskytl historickou a právní perspektivu a rozebral konkrétní zákony, které jsou porušovány.

„Nepodílejte se na propagaci této konspirace“, vyzývá doktor Martin a kategoricky prohlašuje:

1)
Neexistuje žádný SARS-COV2. Existuje biologická zbraň, kterou v roce 1999 zaplatil Anthony Fauci, byla patentována Univerzitou Severní Karolíny (University of North Carolina, UNC), Chapel Hill v roce 2002. Byl to rekombinantní koronavirus s následujícím protokolem.

Byla to vlastně biologická zbraň vytvořená NIAID přímo pro tento okamžik. A tou biologickou zbraní byl infekční klon koronaviru s defektní replikací, ta slova nejsou moje. V roce 1999, lidi, byla vyprojektována tato biologická zbraň, aby zničila lidstvo. A když začneme mluvit o biologické zbrani a nikoli o vakcíně nebo viru, uděláme velký pokrok.

2)
Neexistuje žádný COVID-19. Existuje chřipkové onemocnění. A to chřipkové onemocnění existuje už dlouho a ještě bude dlouho existovat. Když Světová zdravotnická organizace vymyslela pojem Covid-19, byla to první choroba v historii lidstva, která nemá žádnou klinickou diagnostiku. Žádnou. Diagnostikuje se podle komise a symptomů – a proto musel být vymyšlen termín „asymptomatický přenašeč“, jenž neexistuje. Vy jste zdraví…. Přestaňte používat jejich jazyk.

3)
A to nejdůležitější – Neexistuje žádná vakcína. Existuje biologická zbraň, která je vstřikována do těla, která byla vytvořena – a chci, abyste si přečetli tohle na plátně za mnou, protože, tohle je z roku 2015. Peter Dashak, přímo tento muž, který šéfoval praní peněz pro Anthony Fauciho. Přímo tento muž, který porušil zákony Spojených států tím, že outsourcoval (zadal externím dodavatelům) výzkum přidané funkce (gain-of-function), kromě UNC, Chapel Hill, kterou nechal legálně fungovat, protože dostala od Anthonyho Fauciho výjimku z moratoria. Slyšeli jste, co jsem právě řekl? Výjimku z moratoria. Nezní to jako moratorium, když říkáte: ach mimochodem, řekli jsme vám, abyste tohle nedělali, ale dělejte to dál.

 

ARCHITEKTI PLANDEMIE

 

David Martin říká, že Peter Daszak z EcoHealth Alliance a Anthony Fauci byli architekty pandemie a plánu profitovat z nucené vakcinace všech na planetě, která sahá nejméně do roku 2016 v dokumentu nazvaném „Vývoj lékařských protiopatření pro koronavirus“, který je součástí „Protokolu Národní akademie věd „.

Toto je citát Petera Daszaka z roku 2015 z půdy Národní akademie věd:

„…. Dokud není krize z infekční nemoci velice reálná, přítomná a na hranici nouze, je často do značné míry ignorována. Abychom udrželi finanční základnu i po krizi, uvedl, musíme zvýšit veřejné povědomí o potřebě lékařských protiopatření, jako je vakcína proti chřipce nebo koronaviru. Klíčovou hnací silou jsou média a ekonomika bude ten mediální humbuk následovat. Musíme ten humbuk využít ve svůj prospěch, abychom se dostali ke skutečným problémům. Investoři zareagují, uvidí-li na konci procesu zisk.“

David říká, že výše uvedené prohlášení je: „přiznáním pěti trestných činů (dle legislativy) Spojených států… a ani jeden guvernér, ani jeden člen ministerstva spravedlnosti, ani jeden americký právník, ani jeden generální prokurátor, ani jeden zvolený úředník v této zemi ve skutečnosti nedovolí, aby se tento citát dostal na veřejnost.

Takže hádejte co? Je na vás, abyste to udělali. Toto je citát, který musíte zaslat každému zvolenému zástupci, každému jmenovanému zástupci, každé školní radě. Tohle je přiznání zločinného spiknutí za účelem zabíjení a mrzačení Američanů… Tehdy [v tomto dokumentu publikovaném v roce 2016], bylo zločinné spiknutí zveřejněno.“

 

TVRDÁ PRAVDA

 

A tohle bude pro mnohé z vás nepříjemné, ale je mi to jedno, protože někdy musíme přijmout tvrdou pravdu: 18. září 2019 – sledujete ta data? – se Světová zdravotnická organizace sešla při zasedání Rady pro sledování globální připravenosti a uvedla, že musíme vytvořit globální simulaci vypuštění respiračního patogenu, která bude probíhat od září 2019 do září 2020. Globální kampaň.

„Den po zveřejnění tohoto dokumentu podepsal prezident Donald Trump tento exekutivní příkaz [pozn. Exekutivní příkaz číslo 13887: „Modernizace vakcín proti chřipce ve Spojených státech na podporu národní bezpečnosti a veřejného zdraví“] a chci, abyste si přečetli, co je v tomto výkonném příkazu (pozn. snímek č. 3 prezentace):

„Tyto platformové technologie zahrnují vakcíny [založené na] DNA, messenger RNA (mRNA), virových částicích, vektorové vakcíny a vakcíny se samo-sestavujícími se (self-assembling) nanočásticemi.“

„Den poté, co Číňané, NIAID, Nadace Billa a Melindy Gatesových, v kriminálním spiknutí, v propojeném ředitelství, s machinacemi, vyhlásili válku proti světu, Donald Trump podepsal exekutivní příkaz, který ve skutečnosti nařizuje, aby byl toxin vypuštěn na veřejnost. Je to právě tady, v jeho exekutivním příkazu,“ říká Dr. Martin. ….

Snímek 9 prezentace (čas videa 8:28):

„Tohle je snímek prezentace, před kterým vás varoval Clay.“ (Snímek ukazuje zákony, které porušili covidoví zločinci):

 

COVIDOVÉ VLASTIZRÁDNÉ ČINY

 

Kriminální

 • 18 USC §2339C – a následující – financování a osnování teroristických činů
 • 18 USC §2331 §802 – akty domácího terorismu, které mají za následek smrt amerických občanů
 • 18 USC §1001 – lhaní Kongresu
 • 15 USC §1-3 – osnování spiknutí s trestnou obchodní činností
 • 15 USC §8 – manipulace s trhem a alokací
 • 15 USC §19 – propojená ředitelství (pozn. stejné osoby ve vedení organizací/firem)

Civilní

 • 35 USC §206 – zveřejnění vládních zájmů
 • 35 USC §101 – patentování přírody
 • 21 CFR §50.24 a následující – je nezákonné provádět lékařský výzkum (i v případě nouze) bez protokolu schváleného nezávislou institucionální revizní komisí včetně informovaného souhlasu bez nátlaku.
 • 15 USC §45 §5(a) –  „nekalé nebo klamavé činy nebo praktiky v obchodě nebo ovlivňující obchod.“

David pokračuje: „Tohle je ten snímek, který si vyfoťte. To je ten, který jen tak nepřejdete, protože na levé straně [sloupec Kriminální] jsou zločiny trestané 99 lety vězení a pokutou až 100 milionů dolarů za incident.

Myslí si někdo, že Anthony Fauci by měl být 99 let ve vězení a dostat pokutu 100 milionů dolarů za každé porušení zákona, které spáchal? Já ano, ale pojďme si je projít:

18 USC §2339C – financování a osnování teroristických činů. Dámy a pánové, od té doby, co se stal nejlépe placeným federálním zaměstnancem v naší zemi, prošlo pod rukama Anthonyho Fauciho 191 miliard dolarů – 191 miliard dolarů z vašich peněz mu prošlo pod rukama na budování a financování teroru… přistižen při činu, spáchal to.

18 USC §2331 – akty domácího terorismu, které mají za následek smrt amerických občanů. Dámy a pánové, článek 802 zákona Patriot Act více než jasně ukazuje, že nemůžete legálně nutit obyvatelstvo, aby dělalo cokoli ze strachu nebo nátlaku.

Cokoli. Zahrnuje to i ztrátu zaměstnání, zahrnuje to nechození do školy, zahrnuje to nechození do kostelů, zahrnuje to nebýt vedením církví, která jsou vydírána, aby říkala, že je v pořádku dát do sebe biologickou zbraň, protože „Bůh řekl, že je to v pořádku“ a „Co by udělal Ježíš?“ To nemůžete dělat!

Spiknutí za účelem spáchání teroristických činů zahrnuje lidi, kteří se údajně odvolávají na nevědomost. Víte, že ve federálním trestním případu nemůžete tvrdit: „Nevěděl jsem, co dělám.“? Víte co? Věděli jste moc dobře, co děláte, a jste zodpovědní za to, co jste udělali.“

 

ZPENĚŽENÍ TERORISTICKÉHO ČINU

 

18 USC §1001 – lhaní kongresu. Hej lidi, pokud po tomto setkání uděláte jednu věc, prosím, udělejte následující: Nedarujte už ani jeden dolar Randu Paulovi. A řeknu vám proč. Rand Paul měl při třech příležitostech u sebe k dispozici kriminální důkazy proti Faucimu. Vím to, protože jsme mu je doručili. Tak vím, že je má.

A skutečně třikrát vyslýchal Anthonyho Fauciho. Ve skutečnosti přiměl Anthonyho Fauciho lhát Kongresu – a ani jednou Rand Paul neuštědřil knock-outovací ránu tím, že by předložil důkazy o zločinu a přiměl policii Kapitolu a FBI, aby Fauciho spoutali a vyvedli z kongresu.

Hádejte co? Rand Paul využívá svůj falešný boj s Faucim jako způsob, jak získat peníze na svou kampaň. To je zpeněžení teroristického činu. To není o vlastenectví.

A chcete-li si v této otázce opravdu udělat jasno, pošlete kampani Randa Paula malou zprávičku s textem: ‚Rád daruji peníze, když uštědříte knock-outovací ránu.‘

Malá poznámka stranou k 18 USC §1001 – a tohle je důležité: V říjnu 2020, když jsme všichni mluvili o rouškách či sociálním distancování, zda bude někdy vyvinuta vakcína a o všech těch nesmyslech, tak zatímco nás rozptylovali, bylo Ministerstvo zdravotnictví kongresem požádáno, aby kongresu poslalo zprávu, ve které mělo NIH zveřejnit všechna své finanční zainteresování na patentech COVID-19. Pro ty z vás, kteří poslouchají – je jich přes 4 000.

Poslyšte, více než 4 000 patentů pochází z výzkumu financovaného vládou USA a podle Bayh-Doleova zákona mají tyto patenty práva na marži pro vládu USA a finanční zainteresování pro agentury, které tyto granty poskytly. Je vám to jasné? V říjnu 2020, kdy byla tato zpráva doručena kongresu, Francis Collins a Anthony Fauci kongresu v písemné zprávě lhali. Nezveřejnili – ne některé – ale nezveřejnili vůbec žádné ze svých finančních zájmů na COVID-19.

Lhali kongresu a víte, co nikdo neudělal? Nikdo je nehnal k zodpovědnosti! Hádejte, co můžete udělat vy? Můžete pobídnout každého ze svých volených a jmenovaných zástupců, můžete pobídnout každého, koho znáte, aby buď jednali, nebo je obtěžujte tak dlouho, dokud nezareagují, protože tyto informace jsou teď na vaší odpovědnosti, protože teď to víte. Nemůžete se dovolávat ani nevědomosti.

15 USC §1-3 – osnování spiknutí k trestné obchodní činnosti. Tady se ponoříme trochu hlouběji, ale zůstaňte se mnou. Před 125 lety jsme se obávali jmen jako Rockefeller a Carnegie a všech těch dalších jmen. Měli jsme kvůli nim obavy, protože se ukázalo, že 70 lidí… provozovalo více než 80% podniků v Americe. Řekli jsme, že to není v pořádku.

A vyvinuli jsme dva velmi důležité zákony (Shermanův zákon a Claytonův zákon). Antimonopolní zákony. Tyto zákony jsme mimochodem použili, abychom šli po organizovaném zločinu ve dvacátých letech dvacátého století, spolu se Zákony o vnitřních příjmech, které jsme také používali, když jsme šli po organizovaném zločinu.

Ale 15 USC §1-3 – osnování spiknutí k trestné obchodní činnosti; od roku 1999 se jím zabývají Anthony Fauci, Ralph Baric a Peter Daszak. Můžou být zatčeni už zítra, pokud bude některý příslušník donucovacích orgánů skutečně věnovat pozornost jejich přísežnému slibu a jejich povinnosti dodržovat ústavu.“

 

MODERNA: „DARWINOVSKÉ CHEMICKÉ SYSTÉMY“ PRO PŘEPISOVÁNÍ LIDSKÉ DNA PO VYMŘENÍ

 

15 USC §8 – manipulace s trhem a alokací. Pamatuje si někdo duben 2020, když Anthony Fauci seděl v prezidentově Oválné pracovně a mluvil o tom, že Moderna bude tajemným spasitelem světa, a to navzdory skutečnosti, že Moderna nikdy v celé historii svého provozu nevyrobila bezpečný komerční produkt? Vzpomíná si na to někdo?

Co si nebudete pamatovat, je to, že když byla v roce 2010 Moderna založena, bylo to totiž desáté výročí financování, které Modernu založilo, a nevíte, co to bylo za finanční prostředky, které Modernu založily, protože o tom nikdo nemluví. Protože finance, které založily Modernu, byl grant Národní vědecké nadace, který se jmenoval – a teď jsem ochoten doručit vám tu špatnou zprávu: „Darwinovské chemické systémy“. Z toho vzešla Moderna!

Vraťme se a vydejme se na malou cestu strojem času 22 let do minulosti. Pojďme do té žádosti o grant a položme si otázku: Darwinovské chemické systémy. „Hej Dave, proč by někdo chtěl vymýšlet Darwinovské chemické systémy?“ Takže si to přečteme, ano?

Když otevřeme ten grant a přečteme si ho, píše se v něm: ‚V případě po vymření…‘ – cítíte se pohodlně? Jste všichni v pohodě s událostmi po vymření?

„V případě po vymření chceme zjistit, zda se nám podaří přimět mRNA, aby zapisovala do kódu DNA, aby znovu nastartovala lidskou evoluci.“ To je ten desetiletý grant, který založil Modernu!

Takže každý ověřovatel faktů v Politifactu a v Reuters a v USA Today a jakýkoli ověřovatel faktů kdekoli na světě přehlíží velmi nepohodlnou realitu. Nepohodlnou realitou je, že Darwinovské chemické systémy měly použít RNA k zápisu do DNA života!

A teď vám bylo řečeno: ‚Ale ne, ne, ne, Dave, to se nemůže stát! Ta věc, co pícháme do lidí, nepíše do DNA života. Až na to, že dvacetiletý záznam o financování společnosti, která to skutečně dělá, dokázal, že se to stalo.

Cítí se někdo nesvůj z biologické zbraně, o které je známo, že do života zapisuje událost zániku života? Já z toho tedy nesvůj jsem!

A myslím, že kdybychom skutečně šli do každého místa, kde se aplikuje „vakcína“ a vyvěsili tam [ceduli, která říká] ‚Tohle není ve skutečnosti vakcína, je to biologická zbraň‘, a dodali: ‚Mimochodem, je to biologická zbraň vytvořená pro přepsání lidského genomu po vyhynutí,‘ myslím, že pár lidí by se skutečně na chvíli zastavilo a řeklo: „Ach, to jsem nevěděl. Myslel jsem, že plním svou vlasteneckou povinnost, když si nechám dát vakcínu na chřipku!“

Neplníte! Ve skutečnosti dostáváte biologickou zbraň vytvořenou pro lidstvo po jeho zániku!

Jde mi jen o ne-vymření lidstva! Nemůžu říct „Amen“, protože nejsem kazatel, ale myslím, že je čas na „Amen“ a tohle by byl jeden z nich! Nejsme v rozhovorech (o lidstvu) po vymření. Jsme před „zapomeňte na vymření“. Dneska jsme tady.

A udělejme poslední: 15 USC §19 – vzájemně propojená ředitelství. To je ten, který říká, že nemáte dovoleno přimět společnosti, které mají ve skutečnosti konkurenční zájmy, aby se spojily a stanovily ceny. To jsou pokoutní machinace. Jsou to všechny ty ošklivé věci a hádejte, co máme? Máme Pfizera a Modernu a Anthonyho Fauciho, tyhle všechny, a v nich finanční zájmy.

Máme Justina Trudeaua! ‚Ach, Dave, že nebudeš zlý na Kanaďana? … No, ano, budu zlý na Kanaďana, protože tady to máme: Justin Trudeau totiž žádnému Kanaďanovi neřekl, že kanadská vláda dostává úplatek z každé injekce Pfizeru a Moderny, protože farmaceutické společnosti Acuitas a Arbutus, obě z Britské Kolumbie, jsou ty, které vynalezly lipidovou nanočástici, která je licencovaná k injektování patogenu do všech.

Kanada má zisk s každou injekcí. Což může vysvětlovat, proč Justin Trudeau objednal desetkrát více „vakcíny“, než kolik je Kanaďanů – včetně losů. Proč bychom potřebovali desetkrát více dávek, než je součet obyvatel celé Kanady, plus losů?

Inu, ukázalo se, že jsou to pokoutní machinace, protože když dostanu provizi za každý dolar, který utratím, hádejte, co se mi děje? Dostávám do kapsy spoustu peněz z celého světa, což je přesně to, co se stalo…

21 CFR §50.24 – Dámy a pánové, nemůžete udělit (informovaný) souhlas, pokud jste k němu nuceni. Slyšeli jste, co jsem řekl? Nemůžete dát souhlas, pokud jste donuceni… Nemůžete to udělat, protože je to NELEGÁLNÍ. Takže i kdybyste se o to pokusili, porušili byste zákon.

A je nezákonné vynucovat jakoukoli formu souhlasu, protože když jsem to naposledy kontroloval, ‚souhlas pod nátlakem‘ je ‚znásilnění‘. Kdybychom to nazvali tím, čím to je. Kdybychom řekli, že United Airlines jsou aerolinky nakloněné znásilňování. Kdybychom řekli, že Costco, Walmart nebo Amazon jsou „společnosti nakloněné znásilňování“, víte, kolik minut by je lidé podporovali?

Proto jsem vám řekl, abyste přestali používat termín „vakcína“. Je to biologická zbraň, nazývejte to pravým jménem. A akt vstříknutí něčeho do lidské bytosti bez jejího souhlasu je porušení tělesné integrity a znásilnění. Nazývejte to pravým jménem!

…..

… je důležité, si uvědomit, že máme-li se hájit v jakékoli pozici, ať už je to v soudní síni, v městské radě či ve školní radě, musíme mít pravdu, musíme být přesní a musíme uvést zákony, které byly porušeny.

Dodatek I (Ústavy USA) – „Kongres nesmí vydávat zákony ustavující nějaké náboženství…“ ….

(Zákonem, kterým chtějí nařídit povinné „očkování“, chtějí zavést) zákon, který ve skutečnosti zakládá náboženství. A tady je náboženství, ve které věří: Fauciho doktrína.

Fauciho doktrína je velmi jednoduchá: ‚Jste bezpříznakoví přenašeči. Jste nemoc. Existuje pouze jeden spasitel, a tím je vakcína financovaná NIAID. Neočkovali jste se dost, když jsme měli chřipku, takže vytvoříme iluzi patogenu. Vytvoříme domácí kampaň teroru, abyste spočinuli v milující náruči této krásné vakcíny.

Dámy a pánové, žádný mandát neexistuje, protože žádný mandát nebude. Hrají na vaše strachy. Nehrají si na zákon, protože tento zákon znají a vědí, že porušují rozhodnutí Nejvyššího soudu a první dodatek v naší Listině práv…

……

Přestaňte recitovat jejich doktrínu o covidu a koronaviru. Přestaňte recitovat jejich doktrínu o vakcínách. Začněte používat jazyk: „kampaň teroru“, „biologická zbraň“. Začněte používat tyto výrazy a pak jim skutečně ukažte – jste na to připraveni – něco malého, jako je Listina práv.

Nyní Dodatek V. – … myslíte si, že pátý dodatek zní „Nemusím svědčit proti sobě“, ale pátý dodatek je o něčem trochu víc. Můžeme se podívat na tu frázi dole, o které nikdy nemluvíme?

„Ani soukromý majetek nesmí být vyvlastněn bez spravedlivé náhrady.“

„Kolik z vás, majitelů malých firem, dostalo řádnou kompenzaci za uzavření vašeho podnikání? Je tu někdo takový? Kolik lékařů dostalo řádnou kompenzaci za ušlé příjmy?

Kolik lidí bylo očerněno tak jako já a mnoho dalších řečníků, kteří přijdou dnes a zítra? Kolik z nás dostalo řádnou kompenzaci za zabavení našeho majetku v podobě našich komunikačních prostředků, našich sítí, našich sociálních sítí a všeho ostatního? Způsobu, jakým komunikujeme? Kolik z nás za to dostalo řádnou kompenzaci?

Nejenže jsme nedostali řádné odškodnění, dámy a pánové, byli jsme zbaveni svých svobod a byli jsme zbaveni práv udělených podle tohoto dokumentu a je naprosto zásadní, abychom viděli, že oni věděli, že to dělají. Oni totiž změnili své vlastní definice slov, jako je ‚vakcína‘ a ‚veřejné zdraví‘ a ‚nouzové‘ tak, aby vyhovovaly jejich teroristickým činům.

Dodatek VI. – Řádný proces! Myslí si někdo, že jsme za posledních 22 měsíců měli nějaký řádný proces?

Poslyšte, ukazuji vám tyto věci, lidi, protože vás je ve škole v hodinách dějepisu neučili a neučili vás je proto, abyste se stali oběťmi tohoto spáchaného zločinu!“

…..

OSA ZLOČINU

 

Biologická zbraň byla vytvořena na infekční (klon koronaviru) s defektní replikací, se zaměřením na lidský plicní epitel v roce 1999 Anthonym Faucim. V roce 2003 si CDC nechalo patentovat genom – celý genom. Přírodní genom. Nezákonný patent byl udělený CDC v roce 2007 poté, co byl patentovým úřadem třikrát odmítnut jako nezákonný.

Slyšeli jste mě? CDC muselo třikrát bojovat za udělení nezákonného patentu, a když v roce 2007 získali tento patent, ve skutečnosti od toho dne začali kontrolovat původ všeho, co mělo co do činění s koronavirem SARS. My lidé jsme seděli a neudělali nic.

Co takhle v letech 2012 a 2013, když bylo záhadně nahráno šest virových modelů, což je v rozporu se zákony o biologických a chemických zbraních v této zemi. Byly nahrány na server z Číny, protože byly shromážděny od šesti horníků v Číně.

Byly nahrány na server v rozporu s našimi zákony o domácím terorismu a biologických zbraních, tady, ve Spojených státech, a my to měli písemně potvrzeno od Univerzity Severní Karolíny z Chapel Hill v roce 2015 a máme to od Ralpha Barica v jeho vlastním textu, který uvádí, že nahrál informace o biologické zbrani, které přišly z Číny, a začal ji vyrábět zde, ve Spojených státech.

Slyšeli jsi, co jsem právě řekl? V tuto chvíli je opravdu důležité zdůraznit, že jsem neudělal mnoho výzkumu. Sledoval jsem tento konkrétní zločin, jak se odvíjel od roku 1999. Díváte se do tváře muže, který vyšetřoval antrax v září 2001. Tehdy jsem s tím začal. Jsem v této hře déle, než většina lidí vůbec věděla, že existuje nějaká hra. A určitě déle než kdokoli, kdo říká, že je „opravdu hluboko pohroužen do COVIDU“.

….

Jde tu o to, abyste byl vyzbrojeni informacemi, protože máme válku, která ještě nezačala. Válka, která ještě nezačala, je o duši této země, a zbraň, kterou používá, je genetická chimérická pozměněná biologická zbraň zvaná sloučenina syntézy spike proteinů S-1, která je dodávána v toxinu, o němž víme, že zhatil každý pokus na zvířatech, který se kdy rozeběhl.“

 

PROTOKOL (POKUSU) PŘÍMO NA LIDECH = ÚKLADNÁ VRAŽDA

 

Takže, abych odcitoval prorektorku jedné z předních zdravotnických institucí zde v Americe, Když byla institucionální revizní komise v její instituci v Kalifornii, byla požádána, aby přezkoumala protokol pro tuto konkrétní vakcínu, a ona se zeptala: ‚Kde jsou údaje o zvířatech?‘ Bylo jí řečeno, a já cituji: ‚Toto je protokol přímo na lidech.‘

Slyšeli jste, co jsem právě řekl? Zhatilo to každou studii na zvířatech, do které to kdy šlo. Zhatilo to každou zkoušku na zvířatech, která kdy byla provedena, a tohle je „protokol přímo na lidech“.

Dámy a pánové, nazývejme to pravým jménem: Je to úkladná vražda. Přestaňte kolem toho přešlapovat a obujte se do toho!

A pod naším dohledem bychom neměli dovolit, aby jedinému generálnímu prokurátorovi, aby jedinému volenému úředníkovi, aby jedinému úředníkovi v oblasti veřejného zdraví prošlo jakékoli veřejné prohlášení, které nepotvrzuje, že se jedná o program biologických zbraní, který má ničit, mrzačit a zabíjet občany Spojených států a lidi celého světa.

Je to zločin a musíme s ním začít zacházet jako se zločinem, než abychom sledovali bankovní lupiče, jak odcházejí z banky, a ještě jim zavolali Uber. Jde o to, aby byl Anthony Fauci spoután a odveden v železech. O tom to celé je!“ …

 

ODPOVĚĎ

 

Chci jen zakončit odpovědí. Odpověď je: přestaňme diagnostikovat problém. Dokud nebude Anthony Fauci spoutaný, dokud nebude Ralph Baric spoutaný a dokud nebude Francis Collins spoutaný, neskončili jsme!

Musíme si stanovit jediný cíl: Anthony Fauci v řetězech a ve vězení. To je náš cíl, protože ten ukončí… povolení k nouzovému použití (EUA) a odpovědnost za každé poškození a smrt se vrátí zpět na společnosti, protože v okamžiku, kdy máme odsouzení za trestný čin, celé povolení k nouzovému použití splaskne. Pokud (je) usvědčíme z jediného trestného činu – jednoho trestného činu – ztratí štít imunity, protože zákon z roku 1986 [o poškození dětí vakcínami] a zákon PREP říkají, že získáte imunitu, pokud – pokud –

A existuje jen jedna stříbrná kulka, dámy a pánové a hádejte co? Právě jsem vám ji dal. Takže nabijme tuhle informační zbraň a vyrazme na lov…

Když půjdete na internetu na COVIDcon21, můžete elektronicky podepsat novou Deklaraci všeobecné nezávislosti.“ ….

„Je načase, abychom si uvědomili, že jsme dovolili, aby byla proti nám použita infekce strachu jako činitel destrukce, a je načase, abychom my, lidé, skutečně přijali odpovědnost. Pokud chceme čisté myšlenky, čisté činy a čisté skutky, musíme je začít vkládat sem. (ukazuje na hlavu)

Postavme se jednotně jako lidstvo, a už ani jeden nádech pro ně, dokud neuvidíme v této zemi obnovenou spravedlnost a posvátnost. Mnohokrát děkuji. Bůh vám žehnej.“

 

Zdroje:

 • Forbidden Knowledge TV (kráceno)
 • Pouze video zde.
 • Celou prezentaci ve formátu .PPT, kterou Dr. Martin použil při obou příležitostech, si můžete stáhnout zde.
 • Překlad a úprava textu: melda / Tadesco.org

 

MOŽNÁ PROTO NENÍ GENERÁLNÍ ŘEDITEL BIONTECH OČKOVANÝ?