Co musel přiznat Pfizer?

Share

Na schválení v nouzovém režimu stačilo americké Agentuře pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) 108 dní, na zveřejnění potřebuje 55 let. Prý je to moc stránek a nejsou lidi. Soud však rozhodl, že musí data zveřejnit a to minimálně 500 dokumentů za měsíc. První dávka je venku – jaké informace z ní vyčteme? Dokument v AJ najdete ZDE.

Poslechněte si molekulární bioložku MUDr. Soňu Pekovou:

Každý měsíc se dozvíme víc a víc pravdy přímo od tvůrců smrtící léčby. Snad to pomůže otevřít oči i těm, kdo stále nemohou uvěřit v tak velké zlo ( viz. videa rozborů krve očkovaných zde ).

Markéta

NAPROSTO OFICIÁLNÍ DATA

Podle oficiálního dokumentu společnosti Pfizer s názvem Kumulativní analýza zpráv o záznamech po registraci nežádoucích účinků byly jen za prvních 90 dní od zavedení vakcíny v rámci EUA FDA – od 1. prosince 2020 do 28. února 2021 – hlášeny desítky tisíc nežádoucích účinků, včetně více než 1200 úmrtí.
Zpráva obsahovala pouze nežádoucí účinky vakcíny, které vědci považovali za „závažné případy“, z těchto údajů byly vynechány tisíce dalších podání.

Všechny případy považované za „nezávažné“ by byly zpracovány do 90 dnů, ale tato zpráva byla zveřejněna ještě před uplynutím 90 dnů od doby, kdy byla vakcína společnosti Pfizer k dispozici.

Celkově zpráva uvádí, že na celém světě bylo celkem 42 086 kazuistik osob, které měly nežádoucí reakci na vakcínu Pfizer, přičemž největší počet (13 739) pocházel ze Spojených států a z Velké Británie (13 404).

Podle dokumentů měly ženy (29.914) více než 3x vyšší pravděpodobnost reakce než muži (9.182). Celkem 1.223 jedinců mělo fatální reakci na experimentální vakcínu Pfizer (smrt).

Jak to, že FDA okamžitě nestáhla experimentální injekci z oběhu?

Dokument také objasňuje, že údaje zahrnují pouze „zaznamenané nežádoucí účinky“, které dokonce i autor připouští, že jsou pravděpodobně jen částí skutečného počtu nežádoucích účinků, ke kterým došlo.

Opět mějte na paměti, že je to během prvních 90 dnů od dostupnosti vakcíny Pfizer.

Mě osobně zaujala tabulka:
zotaveno / zotavující se — 19.582 případů
zotaveno s následky — 520 případů
dosud nezotaveno — 11.361 případů
fatální důsledky / smrt — 1.223 případů
⁉️ neznámé výsledky — 9.400 případů ( kolik z toho smrt ? )

Přezkum „důvěrného seznamu“ nežádoucích účinků vakcíny Covid-19 společnosti Pfizer končí tisíci stavy, které by se mohly případně vyvinout po provedení experimentálního očkování. Seznam pokračuje na neuvěřitelných 9 stranách.

Přesto zpráva nějakým způsobem dochází k závěru, že po „přezkoumání dostupných údajů“ byla dostatečně dobře prokázána „příznivá rovnováha přínosů a rizik“ pro tuto uspěchanou vakcínu.

Jaký je poměr přínosů a rizik u viru, který má 99,9% míru zotavení? Přínos – alespoň pro Pfizer – je jasný; Nezáleží na tom, kolik jinak zdravých životů je ztraceno – vydělávají 1.000 dolarů za sekundu s předpokládaným ziskem 36 miliard dolarů v letošním roce jen z vakcíny – je to zločin.

ZISK 1.000 USD ZA SEKUNDU

 

 

MOŽNÁ PROTO NENÍ GENERÁLNÍ ŘEDITEL BIONTECH OČKOVANÝ?