Ceníky produktů ♥ Lavylites ♥ PowerMatrix ♥ Vertera ♥ Laminine ♥ Ramissio

Share

Ceníky dorazí na váš e-mail obratem.

Pokud zmizel objednávkový formulář, pravděpodobně jste ho úspěšně odeslali. Jestliže formulář po odeslání stále vidíte, odeslaný nebyl a zřejmě jste nevyplnili váš e-mail správně nebo neodpověděli na antispamovou otázku. Prosím, doplňte požadované informace a formulář znovu odešlete.

 

Zajímavé články

Co to jsou nanotechnologie?

Předpona NANO označuje velikost jedna miliardtina. Takto malá částice má již jiné vlastnosti, než mají částice větší, třeba molekuly. Začínají zde totiž již působit zákony kvantové fyziky… Revoluce není inovace. Revoluce = všechno je jinak. Jsme na počátku třetí průmyslové revoluce.

Více ve videu pod tímto odkazem.

DVTV Martin Veselovský - nanotechnologie

 

 

 

 

Jak funguje homeopatie?

Homeopatický preparát je oficiálně uznávané léčivo, které pracuje s „nehmotou“. Účinná látka je zde energizována a ředěna / zmenšována na velikost 10-6 až 10-9, tedy až do nanovelikosti. Zde již není původní hmota, zůstává pouze její energie / informace. Tato informace se následně v organismu dokáže plně rekonstruovat zpět až do hmoty.

Pozorný a zejména trpělivý posluchač dokáže tuto informaci k homeopatii syntetizovat z tohoto téměř půl hodinového duelu pánů Karhana a Cikrta :-)

DVTV Daniela Drtinová - homeopatie

 

 

Ceník produktů LAVYLITES

Napsat komentář

Share